Senatne mūsdienās

Cēsis
33
1°C
 

SākumsNoderīga informācijaTūrisma materiāli

Cēsu pilsētas tūrisma karte, 2020

Tūrisma kartē apkopota informācija par tūrisma apskates objektiem pilsētā, kā arī ēdināšanas, nakšņošanas, atpūtas un izklaides iespējām. Kartē ir atrodami pilsētas dažāda garuma pastaigu maršruti.

Lejuplādēt PDF

Cēsu un apkārtnes tūrisma karte, 2019

Tūrisma kartē apkopota informācija par tūrisma apskates objektiem pilsētā un apkārtnē, kā arī ēdināšanas, nakšņošanas, atpūtas un izklaides iespējām.

Lejuplādēt PDF

Cēsu pils

Tajā īsi minēti pils pastāvēšanas vēstures svarīgākie dati, norādītas pils galvenās daļas un atainoti arheoloģisko izrakumu laikā iegūtie materiāli. Buklets ir bagātīgi ilustrēts.

Lejuplādēt PDF

Idejas kāzām Cēsīs un apkārtnē, 2017

Brošūra ir veidota kā ceļvedis, sniedzot idejas par kāzu rīkošanas iespējām Cēsīs un apkārtnē, sākot no laulību reģistrācijas ceremonijas vietām līdz pat svinībām. Tā sniedz idejas, kur ieturēt svētku mielastu, kur piestāt, lai būtu neaizmirstami fotoattēli, kā arī iesaka svinību vietas, kur nodejot pirmo kāzu valsi. Brošūrā ir iekļauta arī informācija par Cēsu un apkārtnes floristiem, fotogrāfiem, kāzu rīkotājiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem, bez kuriem neiztikt reizēs, kad tiek organizētas kāzas.

Lejuplādēt PDF

Tūrisma ceļvedis Gaujas Nacionālajā parkā, 2019

Gaujas Nacionālā parka tūrisma ceļvedis, kurā apkopoti visi populārākie nacionālā parka apskates objekti. Tajā atradīsiet ieteikumus brīvdienu aktivitātēm Gaujas Nacionālajā parkā – pārgājienu, laivu un velo maršrutus, dabas vērošanas ieteikumus, informāciju par pasākumiem, muzejiem, vēstures, dabas, kultūras apskates objektiem, radošajām darbnīcām un slēpošanas trasēm.

Bukletā atzīmētas vietas, kurās var “noķert adrenalīnu”, pārbaudot savas robežas, lecot ar gumiju vai lidojot vēja tunelī, vietas, kuras var apmeklēt kopā ar bērniem vai baudīt klusuma skaņas divvientulībā.

Lejuplādēt PDF

Susuriņa piedzīvojumi Gaujas Nacionālajā parkā, 2018

„Susuriņa piedzīvojumi Gaujas Nacionālajā parkā” ir Latvijā pirmais ceļvedis, kurā kopā ar ceļotājiem interesējošu informāciju ievietots piedzīvojuma stāsts ar skaistām ilustrācijām.

Grāmata būs lielisks palīgs vecākiem, lai ceļojuma laikā nodarbinātu bērnus un viņi uzzinātu vairāk par vietu, uz kuru ģimene ir atbraukusi.

Lejuplādēt PDF

Ūdenstūrisms Igaunijā un Latvijā, 2015

Projektā “Riverways” izveidoti daudz un dažādi vērtīgi materiāli, kas noderēs gan ūdenstūrisma pakalpojumu sniedzējiem, gan pašiem ūdenstūristiem, izvēloties upi un dodoties laivu braucienā.

Brošūras par tādām upēm un ezeriem kā Abuls, Aiviekste, Amata, Brasla, Burtnieka ezers, Briede, Rūja, Sedas upes, Gauja, Ogre, Pededze, Salaca, Vaidava.

Lejuplādēt PDF

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Sestdiena 10:00 - 17:00 Svētdiena - slēgts

Top