Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Saknes vieno! Rudens Restorānu nedēļa Cēsu novadā

29.09.2023

Saknes vieno! Rudens Restorānu nedēļa Cēsu novadā

Lieliska ziņa Cēsu novada un apkārtnes gardēžiem, kuru “ēstgriba” pēc košāk, īpašāk, pārsteidzošāk arvien pieaug! Rudens Restorānu nedēļa, kas norisināsies no 3. līdz pat 12. novembrim, šogad apvieno ne tikai Cēsu novada garšu, bet arī amatniecības, kultūras, mākslas, zinātnes un mūsdienu radošo profesiju talantus, radot pārsteidzošus tandēmus. Šefpavāri sadarbībā ar Cēsu novadā atpazīstamām personībām izcels bagātīgās rudens garšas, vietējo produkciju un savus talantus. Savukārt restorānu viesiem tiks sniegta unikāla iespēja baudīt maģisku Cēsu novadnieku radītu un iedvesmotu kopdarbu. Gaidāmās Restorānu nedēļas moto “Saknes vieno!” ietver sevī akcijas galveno ideju un atgādina, ka saknes mūs ne vien vieno, bet arī stiprina.

Kā allaž Cēsu novads ir viens no bagātākajiem restorānu pārstāvniecības ziņā. Akcijā piedalīsies 11 restorāni no Cēsīm, Līgatnes, kā arī no Amatas un Pārgaujas apvienībām: “H.E. Vanadziņš Ziemeļu restorāns”, restorāns “Jāņoga”, viesnīcas “Jonathan SPA Estate” restorāns, restorāns “Kannas”, viesnīcas “Kārļamuiža” restorāns, restorāns “Mango Sky Lounge”, restorāns “Pavāru māja Līgatnē”, viesnīcas “Villa Santa” restorāns, restorāns “Ungurmuiža”, viesnīcas “Zaķīši” restorāns un "Restorāns 1815”.

Restorāniem pievienosies tādi talantīgi novadnieki kā stikla mākslinieks Artis Nīmanis, aktieris, uzņēmējs un politiķis Juris Žagars, “Gardenia ECO” sveču darbnīcas saimniece Aiva Balode, dziedātājs Miks Dukurs, “Cēsu maize” saimnieks Agnis Elperis, ģitārists un komponists Kaspars Zemītis, Dr. med. Ieva Tolmane, uzņēmējā un pasākumu producente Gundega Skudriņa, dzīvesstila blogere Kristīne Danenbergsone, biškopis un zīmola “Bitītes” saimnieks Arvis Mozuļčiks, kā arī Raivja Apsīša Vidzemes zivju audzētava “Dzērbenes foreles”.

Restorānu nedēļas laikā viesi varēs baudīt trīs kārtu maltīti par īpašu cenu - 35 EUR/pers. Cēsu novada Restorānu nedēļas cienītājiem būs iespēja piedalīties restorānu izsludinātos konkursos un laimēt dāvanu karti maltītei divām personām. Lai nepalaistu garām šo iespēju, sekojiet līdzi restorānu sociālo mediju vietnēm, kā arī informācijai visit.cesis.lv, lai jau tuvākajā laikā iepazītos ar restorānu sarūpētām ēdienkartēm!

Uz tikšanos Cēsu novada Restorānu nedēļā!

Iepazīsties ar restorānu piedāvājumu šeit!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top