Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
6°C
 
Cēsu novads tiks pārstāvēts virtuālajā izstādē ITB Berlin NOW

Enter Gauja birojs izmantos Gaujas Nacionālā Parka pašvaldību, tūrisma uzņēmēju un Enter Gauja biedru, kā arī daudzpusīgo Gaujas Nacionālā parka tūrisma piedāvājumu popularizēšanai.

Cēsu pils arheoloģisko priekšmetu datubāze

Ir uzsākta mājaslapas – arheo.cesis.lv – izveide. Šajā datubāzē virtuāli apvienota un ikvienam interesentam pieejama plašā Cēsu pilī atrasto senlietu kolekcija.

Cēsu klīnika pievienojas Cēsu Drauga kartes atlaižu programmai

No 1.marta Cēsu Drauga kartes īpašniekiem būs iespēja saņemt jebkuru maksas pakalpojumu Cēsu klīnikā ar 5% atlaidi. To paredz nule parakstītais sadarbības līgums ar pašvaldības aģentūru “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs”.

Valentīndiena Cēsīs

Sagādā pārsteigumu ikvienam, kas silda Tavu sirdi, kopā pavadot skaistas brīvdienas! Brauciet uz Cēsīm un baudiet mīlestību spirdzinošajā ziemas gaisā kādā no Cēsu skaistajām pilsētas ielām, parkiem vai apkārtnes dabas brīnumainajām vietām!

Izveidotas četras slēpošanas trases Cēsīs

Šī brīža bagātīgā sniega apstākļos cēsnieku un Cēsu viesu ērtībām pilsētas teritorijā izveidotas četras slēpošanas trases.

Klāt sniegotas brīvdienas!

Atkal tuvojas sniegota nedēļas nogale! Cēsīs dzīvo īstā ziemas pasakā – pilsētas parkus un ielas rotā pūkaina sniega. Bet vakara stundās vecpilsēta vēl mirdz lampiņu gaismās.    

Jēkabs Strazdiņš “Darbi un kolekcija” virtuālā izstāde

Laikā, kad muzeji un izstādes ir slēgtas, šis ir nozīmīgs solis ceļā uz satikšanos ar apmeklētājiem. Tagad izstāde skatāma katra interesenta datorā un viedtālrunī, ļaujot apskatīt mākslinieka izcilos darbus un izzināt to stāstus gluži kā klātienē!

Aicina pieteikties gidu kursiem Cēsīs

Apmācībai pievienoties tiek aicināti visi interesenti, kuri vēlās iegūt zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi, Cēsu viduslaiku un Jauno pili, kā arī Āraišu ezerpili, Ungurmuižu un Raunu. Gidu kursi dos lielisku iespēju uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, praksē nostiprināt svešvalodu zināšanas un apgūt gidu darba pieredzi.

Cēsu dziedātāji izaicina uz Mājdanci

Vairāki Cēsu un apkārtnes dziedātāji – Una Daniela Aizgale, Elizabete Vētra, Elīna Krastiņa, Miks Dukurs, Mārtiņš Kanters u.c. ir ierakstījuši īpašu Jaungada sveicienu cēsniekiem – dziesmu “Saucam kopā Cēsis” – kas dažās dienās sasniegusi 89 000 skatījumu Cēsu Facebook vietnē. Ņemot vērā publikas atsaucību, dziesmas radošais kolektīvs nolēmis saukt kopā Cēsis un cēsniekus jaunam izaicinājumam – Mājdancim!

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

20.janvārī visā Latvijā tiks atzīmēti 30 gadi kopš 1991.gada barikāžu notikumiem. Cēsīs barikāžu notikumus iecerēts atzīmēt ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā, kas tiks atklāta 20.janvārī un būs pieejama cēsniekiem līdz pat 24.janvārim.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Klātienes konsultācijām - SLĒGTS

Neklātienes konsultācijas

Pirmdiena - Piektdiena 08:00 - 17:00.

Sestdiena- Svētdiena 10:00 - 17:00.

Top