Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
0°C
 
Cēsu novada restorānu nedēļas ēdienkartes

Cēsu novada restorānu nedēļas ēdienkartes ir klāt! Izvēlies tīkamāko piedāvājumu un obligāti rezervē galdiņu! No 30.oktobra līdz 7.novembrim notiks Cēsu novada restorānu nedēļa, kad gardēžus ieturēt maltīti aicinās 12 Cēsīs un novadā iemīļoti un zināmi restorāni.

Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanās

Aktīvā tūrisma sezona ir paskrējusi vēja spārniem. Priekšā rudens un ziema, kad ir laiks izvērtēt padarīto, atskatīties uz sasniegto un plānot jaunas aktivitātes gaidāmajai vasaras sezonai. Lai iedvesmotos, smeltos jaunas idejas un sagatavotos gaidāmajam darba cēlienam, aicinām uz Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanos, kas notiks 3.novembrī.

Cēsu TIC darbība ārkārtas situācijas laikā

Ievērojot valdības noteiktās prasības vīrusa ierobežošanai, Cēsu Tūrisma informācijas centrs darbojas epidemioloģiski drošā vidē. Apmeklētājiem lūgsim uzradīt derīgu Covid – 19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Sākot no 18.oktobra informācijas centrs darbosies no pirmdienas līdz piektdienai no plkst.10.00 – 17.00.

Vēl tikai oktobrī vēro audiovizuālu stāstu uz Cēsu Sv. Jāņa baznīcas

Šai vasarā sākām uz Cēsu Sv. Jāņa baznīcas vēstīt stāstu “Mana sirds – mans ezers”. Oktobrī Tev ir pēdējā iespēja to vērot. Audiovizuālais stāsts būs dzirdams un redzams katru nedēļas nogali – piektdienu un sestdienu vakaros līdz ar tumsas iestāšanos apaļās stundās. 

Cēsu novada restorānu nedēļa

Oktobra izskaņā, sākot no 30.oktobra līdz 7.novembrim, gaidāma Cēsu novada restorānu nedēļa. Šogad akcijā piedalīsies arī jaunā novada restorāni no Līgatnes, Amatas un Pārgaujas. Gardēžus ieturēt maltīti aicinās 12 Cēsīs un novadā iemīļoti un zināmi restorāni.

Līgatnē norisināsies Latvijas čempionāts orientēšanās sportā nakts distancē

9. oktobrī, Līgatnē norisināsies Latvijas čempionāts nakts distancē, kas vienlaikus noslēgs 2021. gada Latvijas čempionātu orientēšanās sportā. Šogad LČ orientēšanās sportā tiks aizvadīti pieci posmi – sprints un sprinta stafete, garā distance, vidējā distance un stafete, pagarinātā distance un nakts posms.

Cēsis inside rudens pārgājienu piedāvājumi

Rudens Cēsu pusē ir jāizbauda! Cēsis inside piedāvājumā- burvīga un garšīga ekskursija dabā, iepazīstot Cēsu dabu rudens krāsās tērptu. Ekskursiju laikā apskatīta ne tikai daba, bet arī muižas un apkārtnes amatnieki.

Aicinām darbā Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāju

Pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina savai komandai pievienoties Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāju.

Zili baltās pasaules valdzinājums. Angļu dekolētais fajanss Cēsu muzejā

Cēsu Vēstures un mākslas muzejā no 2. oktobra skatāma izstāde “Zili baltās pasaules valdzinājums. Angļu dekolētais fajanss Latvijas muzejos un privātkolekcijās. (18. – 21. gadsimts)”, kas tapusi sadarbībā ar mākslas zinātniekiem Daini Bruģi un Inu Līni.

Alises Ķīnastas darbu izstāde "Viss būs jau ir"

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina apmeklēt Cēsu mākslinieces un grafikas dizaineres Alises Ķīnastas darbu izstāde “Viss būs jau ir”.  Izstāde apskatāma Jaunās pils 3. stāvā no 30. septembra līdz 31. oktobrim.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top