Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
5°C
 
“Camino” svētceļnieka pase pieejama arī Cēsu Tūrisma informācijas centrā

Cēsīs un apkārtnē sadarbībā ar Latvijas Sv. Jēkaba ceļa asociāciju ir tapuši divi Svētā Jēkaba ceļa jeb “Camino” posmi. Lai dotos pa Sv. Jēkaba ceļu,  ir nepieciešama svētceļnieka pase, kurā savu paveikto gājumu atzīmē ar zīmogu palīdzību. Svētceļnieka pasi tagad var iegādāties arī Cēsu Tūrisma informācijas centrā.    

Cēsu pils dārzs atvērts apmeklējumam

Sākot ar 5. maiju, ievērojot valdības noteiktās prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, apmeklētājiem atvērts Cēsu pils dārzs. Viduslaiku pils torņi, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs un Izstāžu nams apmeklētājiem slēgti.

Cēsīs pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš

Pavasara pilnbriedā, 16. maijā Cēsīs, Rožu laukumā no plkst. 12:00 līdz 17:00 pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš “Pavasara garšas Cēsīs”, kas apvienos 6 ēdināšanas uzņēmējus, lai dalītos ar gardām maltītēm.

Vaives pagastā izveidota literārā Kaķupītes dabas taka

Vaives pagastā pabeigti labiekārtošanas darbi Kaķupītes dabas takā, padarot to par vissezonas tūrisma objektu. Kaķupītes dabas taka ir vidējas grūtības lokveida taka 800 metru garumā, kur pastaigā iespējams doties gan pa nelielu mežu, gan pļavu.

Cēsis uz vienu dienu radīs “Brīvības ielu” ar pastaigu maršrutu

Godinot 4.maiju, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu, Cēsis uz vienu dienu izveidos īpašu “Brīvības ielu” – pastaigu maršrutu, lai atgādinātu, ka brīvība mūsu tautai bijusi jāizcīna vairākkārtīgi, tā nav pašsaprotama un to [..]

Kafejnīca pagalmā - piesaki dalību Mājas kafejnīcu dienās!

Ja viesu uzņemšana jums sagādā prieku, ja jūsu gatavotajam ēdienam nereti tiek prasīta papildus porcija un vēlaties uz vienu dienu būt savas kafejnīcas saimnieks, tad piesakiet dalību Mājas kafejnīcu dienās! Mājas kafejnīcu dienu ideja ir aizgūta no Igaunijas, kur šāds pasākums notiek jau vairākus gadus

Atbalsti Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, balsojot par pietektajām idejām projektu konkursā

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) šā gada martā izsludināja kultūras projektu konkursu ar mērķi nodrošināt līdzsvarotu, daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras procesu un tā pieejamību Vidzemē, saglabājot un attīstot Vidzemes

Cēsu Jaunās pils izstāde “Laika liecinieki” apskatāma virtuāli

Izstāde ļauj iepazīt Cēsu pilsētas un novada vēsturi sākot no vissenākajiem laikiem līdz mūsu dienām. Izvēlētie stāsti atspoguļo to, cik tematiski bagāts un plašs ir Cēsu muzeja krājums.

Informācijas diena gidiem šogad notiks tiešsaistē 29. aprīlī

Kā jau ierasts katru gadu pavasarī, pirms aktīvās tūrisma sezonas sākuma, Cēsu Tūrisma informācijas centrs kopā ar Cēsu Vēstures un mākslas muzeju pulcē interesentus uz kopīgu satikšanos, kuras laikā pastāsta par tūrisma nozares aktualitātēm Cēsu novadā.

Enter Gauja piedalīsies tūrisma izstādē Aviareps Nordic

Enter Gauja piedalīsies tūrisma izstādē Aviareps Nordic, kas notiks 20. un 21. aprīlī. Pašreizējās COVID-19 pandēmijas dēļ plānotā Aviareps Nordic Roadshow izstāde tiek organizēta tiešsaistē, kā interaktīva, divu dienu virtuāla izstāde.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena, otrdiena - slēgts

Trešdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top