Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
-1°C
 
Izsludināts jaunā Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes konkurss

Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra līdz 12. februārim aicina iesniegt piedāvājumus apvienotā Cēsu novada tūrisma vizuālajai identitātei.

Programma “Izgaismo sevi!” Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā

2022.gada 28. janvārī, 11. un 25. februārī no plkst. 14:00 līdz plkst. 16:00 Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā norisināsies pasākums “Izgaismo sevi!” kopā ar psiholoģi Innu Rezgali.

Jaunākā informācija par Cēsu Drauga karti

Atsākam kartes tirdzniecību un atjaunošanu Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Baznīcas laukumā 1!

Izstāde “Hallo, Cēsis! Telekomunikāciju vēsturei Cēsīs – 125” Cēsu muzejā

Cēsu Vēstures un mākslas muzejā no 5.novembra apmeklētājus gaidīs izstāde “Hallo, Cēsis! Telekomunikāciju vēsturei Cēsīs – 125”. Izstāde iekārtota Cēsu Vēstures un mākslas muzeja Bēniņu zālē, Pils laukums 9, un tā būs skatāma līdz 2023. gada 1. oktobrim.

Vecgada vakars Villā Santa

​Vecgada vakars tuvojas straujiem soļiem! Arī Villa Santa ir tam gatava. Līdzās muzikālajai programmai, jūs sagaidīs šefpavāra Jura Pētersona sarūpētais zviedru galds ar pamatēdienu variācijām, pusnaktī – glāze dzirkstoša pārsteiguma!

Ziemassvētku dzīres pilī

Kad un kā Ziemassvētkus svinēja viduslaikos? Kādas tradīcijas cieņā bija dižciltīgajiem un kādas zemniekiem? Kā telpu rotāja un ko lika galdā svētku kulminācijas brīdī? Kādas dejas dejoja un kādas dziesmas dziedāja? Cēsu pils ļaudis aicina ceļot 500 gadu senā pagātnē un piedalīties Ziemassvētku dzīrēs!

Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās ceļš Cēsu novadā

Atrodi Ziemassvētku dāvanas Cēsu novadā! Pavisam drīz jau klāt gada skaistākais un sirsnīgākais laiks – Ziemassvētki. Mēs katrs šajā laikā vēlamies sajust svētku noskaņojumu un tiem sagatavoties jau laicīgi, sarūpējot pārdomātas un sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem.

Ziemassvētku pietura Cēsis

Šogad Ziemassvētku gaidīšanas laikā cēsniekus un pilsētas viesus iepriecinās un svētkiem noskaņos plaša notikumu programma “Ziemassvētku pietura – Cēsis”. Rožu laukumu šogad rotās ne tikai svētku egle, bet arī Ziemassvētku vecīša namiņš un katru nedēļas nogali varēs apmeklēt sirds siltus koncertus. 

Bluķa svētki ar folkloras kopu GRODI

18. decembrī Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā plkst.14:00 norisināsies bluķa svētki ar folkloras kopu “Grodi”.

Izgaršo Cēsis jau šajā nedēļas nogalē

Cēsu novada iedzīvotājiem un viesiem tiek piedāvāts doties garšas ceļojumā 3. decembrī 13.30! Izstaigāsiet Cēsu viduslaiku ieliņas un uzzināsiet dažādu māju stāstus. Viesosieties pie vietējiem uzņēmējiem, lai uzzinātu, kāda tad ir Cēsu garša.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top