Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
30°C
 
Mobilā aplikācija “Cēsu muzeja pastaigas” radusi jaunu veidu vecpilsētas iepazīšanai

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs kopā ar STORY HUB un partneriem ir sagatavojuši iespēju atklāt pilsētu no cita skatupunkta –mobilo aplikāciju “Cēsu muzeja pastaigas”.

Audiovizuāls stāsts uz Cēsu Sv. Jāņa baznīcas “Mana sirds – mans ezers”

Arī šajā vasarā nedēļas nogales vakaros skaistās gaismās iemirdzēsies Cēsu Svētā Jāņa baznīca. Sākot no 5.augusta plkst.22.00 piektdienu un sestdienu vakaros uz baznīcas fasādes varēs vērot audiovizuālu stāstu “Mana sirds – mans ezers”.

Satiksmes ierobežojumi pār Gaujas tiltu autoceļā V330 Dukuri – Rāmnieki

Laika posmā no 2022.gada 22.augusta līdz 2023.gada rudenim tiks slēgta satiksme pār Gaujas tiltu autoceļā V330 Dukuri – Rāmnieki 4,20 km.

Latvijas Vinila diena 2022

Cēsīs notiks mūzikas un kultūras pasākums “Latvijas Vinila diena 2022”. Džeza mūzikas izdevniecība “Jersika Records” pēc neilga pārtraukuma atsāk vinila dienu tradīciju – šoreiz tā būs pasākumu sērija dažādās vietās Latvijā visa gada garumā. Otrais pasākums norisināsies šo sestdien, 13. augustā, Cēsīs, mākslas telpā “MALA”.

Paplašinātā kino vasaras skola un performances Cēsīs

Šonedēļ Ruckas mākslas rezidenču centrā Cēsīs norisināsies analogā kino laboratorijas Baltic Analog Lab rīkotā SPECTRAL/BAL Vasaras skola, kas veltīta paplašinātā kino (expanded cinema) mākslas praksei un Cēsu apkārtnes dabai. Sešu dienu garumā tajā sadarbosies mākslinieki no visas pasaules, lai radītu performatīvus audiovizuālus darbus, kas trijos vakaros būs skatāmi dažādās vietās Cēsīs.

Rokfilmu Festivāls 2022

Jau astoto gadu otro augusta nedēļas nogali (12. – 13. augusts) pavadīt kopā aicina viens no Latvijas nedaudzajiem un nu jau senākajiem neatkarīgajiem kultūras notikumiem brīvā dabā.

Rallijs "Cēsis 2022" 5. un 6.augustā

Jau šajā nedēļas nogalē, 5. – 6. augustā, Cēsu ielās un apkārtnes ceļos atgriežas četrpadsmit gadus nebijušais, leģendārais rallijs “Cēsis”.

Roadgames spēle "Mākslas medības: Cēsis"

Sadarbībā ar “Draugiem Group” tapusi “Roadgames” spēle “Mākslas medības: Cēsis”. “Roadgames” ir piedzīvojums, kurā dodoties, atklāsi kādas pilsētas vai reģiona zīmīgākās vietas un noslēpumainākos nostūrus, kuri pārsteigs arī rūdītākos ceļotājus.

Izstādes Pasaules latviešu mākslas centrā

“Pasaules latviešu mākslas centrs” turpina iepazīstināt Latvijas auditoriju ar ASV latviešu mākslinieku radošo devumu.

Festivāls Čello Cēsis

Atklājot savu jauno koncertsezonu, Koncertzāle “Cēsis” no 16. līdz 18. septembrim aicina uz 8. starptautisko festivālu “Čello Cēsis”.  Ar moto IZLAUŠANĀS šī gada piecu koncertu programmās klausītājiem būs iespēja atklāt un iepazīt mūziku brīnišķīgajam instrumentam čellam, kas radīta mūsdienās – 20. un 21. gadsimtā.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top