Senatne mūsdienās


 
Muzeju nakts piedāvājums

18. maijā darba laiku pagarinās Cēsu novada muzeji, aicinot apmeklētājus piedzīvot īpaši šim vakaram sagatavotu piedāvājumu.

Pagrabalu dabas noslēpumi

Dodies izzinošā ekskursijā – pārgājienā pa pilsētas centra alām kopā ar Ansi Opmani, kas ir viens no Dabas retumu krātuves dibinātājiem, aktīvs dabas pētnieks un retumu apsekotājs!

Izmaiņas darba laikā

Plānojot savas brīvdienas, aicinām iepazīties ar izmaiņām Tūrisma informācijas centru darba laikos Cēsīs un Līgatnē.

Aicinām atsaukties tūrisma uzņēmējus 

Tiek aicināti atsaukties Cēsu novada tūrisma uzņēmēji, lai kopā radītu pilnīgāku un ērtāku tūrisma mājaslapu.

Piesakies vides kvalitātes zīmei "Zaļais sertifikāts"

Ja esi tūrisma uzņēmējs, kas saimnieko zaļi, piesakies vides kvalitātes zīmei “Zaļais sertifikāts”, kas jau vairāk kā 20 gadus tiek piešķirta tūrisma uzņēmumiem laukos.

Atvērtā ekskursija "Matiass. Skulptūru stāsti"

20. aprīlī aicinām doties atklājumiem pilnā ekskursijā kopā ar Matiasu Jansonu, izzinot vērtīgo Jansonu dzimtas devumu Cēsu un Latvijas tēlniecībā.

Piesaki savu uzņēmumu sertifikātam "Zaļā atslēga"

Ekosertifikācijas sistēmas “Zaļā Atslēga” mērķis ir samazināt tūrisma negatīvo ietekmi uz vidi, veicināt vides pārvaldes sistēmu ieviešanu tūrisma sektorā, kā arī izglītot tūrisma nozares darbiniekus un sabiedrību par vides un ilgtspējīgu attīstību. Lasi par iespējām pieteikt savu tūrisma uzņēmumu!

Lielā piektdiena Līgatnes mežos

Aicinām ikkatru pievienoties atraktīvā pārgājienā caur Līgatnes mežiem, apbrīnojot dabas skaistumu un sagaidot Lieldienu pārsteigumu no mūsu puses.

Ekskursija "Līgatnes auduma - tūbas stāsts"

23. martā 13.00 aicinām pievienoties aizraujoši izzinošai ekskursijai, kurā varēsiet ne tikai uzzināt daudz jauna par Līgatnes vēsturisko ciematiņu, bet arī atklāt neparastā Līgatnes auduma – tūbas stāstu.

Pavasara ceļvedis "MOSTIES DABĀ"

Aicinām Tevi iepazīties ar otro šī gada tūrisma ceļvedi Cēsu novadā. Smelies iedvesmu pavasara sagaidīšanai un izcilām brīvdienām ģimenes lokā.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top