Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
15°C
 
Zeit Pagalma festivāls STRAUME 22

Ikviens tiek aicināts uz jaunu un jaudīgu hip hop festivālu “Straume ’22”, kas šogad iezīmēs sākumu jaunam ikgadējam gājumam. Festivāls notiks Līgatnē, Zeit radošajā kvartālā divu dienu garumā, 1. un 2. jūlijā.

Vasaras sezona Cēsu pils kompleksā

No 1. maija apmeklētājiem atvērts Cēsu pils komplekss: Cēsu Vēstures un mākslas muzeja pastāvīgā ekspozīcija un izstādes, Cēsu Izstāžu nams, Viduslaiku pils Rietumu tornis un multimediālā izstāde “Cēsu pils stāsts”, kā arī Dienvidu torņa ekspozīcija “Dzīve uz pulvera mucas” un viduslaiku virtuves dārzs.

Ēdienu tirdziņš “Pavasara garšas Cēsīs”

Pašā pavasara plaukumā, 15. maijā Cēsīs, Rožu laukumā no plkst. 12:00 līdz 17:00 jau otro reizi norisināsies ēdienu tirdziņš “Pavasara garšas Cēsīs”, kas apvienos piecus ēdināšanas uzņēmējus, kuri cēsniekus un pilsētas viesus cienās ar gardām un kvalitatīvām maltītēm.

Ģimenes diena Cēsu novadā 2022

Svētdien, 15.maijā, svinot Starptautisko Ģimenes dienu, visas dienas garumā cēsnieki un pilsētas viesi kopā ar ģimenēm aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs, meistarklasēs, orientēšanās spēlē, kā arī baudīt koncertus. 

Muzeju nakts Cēsu novadā 2022

14.maijā muzeji visā Latvijā aicina uz ikgadējo Muzeju nakti. Arī Cēsu novada muzeji šajā datumā laipni uzņems ik vienu! Zemāk apskati, ko Muzeju naktīs piedāvās Cēsu novada muzeji. Brauc un izmanto šo fantastisko iespēju! 

4.maija svētki Cēsu novadā

4.maijs Cēsu novadā tiks svinēts ar plašu svētku programmu. Svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, Cēsu novadā 4.maijā plānoti dažādi notikumi, kurus Cēsu novada iedzīvotāji laipni aicināti apmeklēt kopā ar ģimenēm un draugiem.

Laivu sezonas atklāšana Siguldā

1.maijā laivu noma Makars aicina uz laivu sezonas atklāšanu. Būs iespējams apskatīt Gaujas plostnieka ekspozīciju un nobaudīt uz ugunskura gatavotu zupu. 

Smaržu izgatavošanas darbnīca Cēsu Jaunajā pilī

8.maijā sadarbībā ar Latvian Aroma Essence, Cēsu pils komplekss aicina uz smaržu izgatavošanas radošo darbnīcu valdzinošajā Cēsu Jaunās pils verandā.

Cēsu novada tūrisma uzņēmēju pavasara tikšanās

Cēsu Tūrisma informācijas centrs aicina Tevi, tūrisma uzņēmēj, uz kopīgu satikšanos. Atzīmē datumu kalendārā, jo šogad uzņēmēju tikšanās notiks 27.aprīlī klātienē Lielstraupes pilī. Tu saņemsi vērtīgu informāciju par pašvaldības plāniem un tūrisma nozares aktualitātēm, kā arī gūsi iedvesmu jaunām idejām.

Starptautiskā pieminekļu un ievērojamu vietu diena

Starptautiskās ievērojamu vietu un pieminekļu padome (ICOMOS) jau teju 40 gadus aicina 18. aprīlī svinēt Starptautisko pieminekļu un ievērojamu vietu dienu ar mērķi radīt dziļāku izpratni par kultūras mantojumu. Pēdējos gados pasākumiem tiek izvēlēta arī kopēja, kultūras mantojuma saglabāšanai aktuāla tēma. Šogad tā ir “Kultūras mantojums un klimats”.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top