Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
-3°C
 
Via Hanseatica izaicinājums - "Sniegavīru paslēpes Vidzemē"

No 27. novembra līdz 16. janvārim starptautiskais tūrisma ceļš “Via Hanseatica” sadarbībā ar “Aktīvā tūrisma centrs Eži” un “Cilpo.lv” aicina ģimenes ar bērniem un romantiķus piedalīties ceļošanas spēlē “Sniegavīru paslēpes Vidzemē”. Deviņās vietās Vidzemē un arī Cēsīs būs būs paslēpušies īpaši sniega vīri.

Audiogids “Cēsu Pils parka stāsti” aicina doties rudenīgā pastaigā

Cēsniekiem un pilsētas viesiem ir pieejams jauns bezmaksas audiogids “Cēsu Pils parka stāsti”, kas iepazīstinās klausītājus ar stāstiem, leģendām un personībām, kas veidojušas parku tādu, kādu to redzam šodien.

Cēsu tūrisma informācijas centrs atsāk darbu klātienē

Sākot ar 17.novembri Cēsu Tūrisma informācijas centrs sāk klātienē apkalpot pilsētas un novada viesus. Informācijas centrs darbosies arī valsts svētku brīvdienās no 18.11. līdz 20.11.

Sumini Latviju Cēsu novadā gaidāmajās svētku norisēs

Šogad Valsts svētki tiek aicināti svinēt ģimenes lokā, dodoties dabā, apmeklējot izstādes un muzejus, kā arī filmu seansus un izgaismotus vides objektus. Esam sagatavojuši nelielu ceļvedi svētku notikumos Cēsīs un apkārtnē.

Valsts svētku norises Cēsīs

Šogad liela mēroga pasākumi Valsts svētku svinēšanai nav plānoti, tādēļ ikkatrs tiek aicināts rast svētku sajūtu ģimenes lokā un pieminēt vēsturiskos notikumus nelielās norisēs, dodoties pastaigās dabā vai pilsētā un apmeklējot izstādes un muzejus.

Cēsu Izstāžu namā gaidāma novada mākslas balvas izstāde

Cēsu Izstāžu nams turpina pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, vizuālās mākslas konkursa izstādi – Cēsu novada mākslas balvu. Izstāde būs atvērta no 17. novembra.

Izvēlies Cēsu un apkārtnes uzņēmējus – pasūti maltīti!

Neatsakies no saviem iecienītākajiem ēdieniem – pasūti tos līdzi ņemšanai vai ar piegādi uz sev vēlamo adresi. Šis varētu būt īstais laiks, kad iepazīties ar Cēsu un novada ēdināšanas uzņēmumu sniegto piedāvājumu un izvēlēties savus favorītus vai iepazīt jaunus, līdz šim neizmēģinātus restorānus un kafejnīcas.

Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļas norise

Ievērojot valdības noteiktos  ierobežojumus vīrusa izplatības samazināšanai, Cēsu novada restorānu nedēļas norises datumi tiek pārcelti. Restorānu nedēļas dalībnieki savas durvis vērs un cienās gardēžus ar gardām maltītēm, tad, kad tas atkal būs atļauts. 

Cēsu Tūrisma informācijas centra darba kārtība

Ievērojot valdības noteiktās prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, Cēsu Tūrisma informācijas centrs klātienes konsultācijām slēgts no 21.10.2021. Pieejamas konsultācijas attālināti: zvanot un rakstot sociālajos tīklos vai uz telefona numuru.

Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanās

Aktīvā tūrisma sezona ir paskrējusi vēja spārniem. Priekšā rudens un ziema, kad ir laiks izvērtēt padarīto, atskatīties uz sasniegto un plānot jaunas aktivitātes gaidāmajai vasaras sezonai. Lai iedvesmotos, smeltos jaunas idejas un sagatavotos gaidāmajam darba cēlienam, aicinām uz Cēsu novada tūrisma uzņēmēju rudens tikšanos, kas notiks 3.novembrī.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top