Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
2°C
 
Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks aicina uz ekskursijām skolēnus

No 13. līdz 17. martam Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks aicina skolēnus uz īpašām ekskursijām.

Ieplāno Cēsu novada pavasara Restorānu nedēļu 2023

No 31.marta līdz 9.aprīlim gaidāma svētku pavasara Restorānu nedēļa! Tās laikā ieturēt maltīti aicinās deviņi Cēsīs un novadā iemīļoti un zināmi restorāni. Tāpat šim notikumam par godu cēsniece, talantīgā māksliniece Baiba Feoktistova ir radījusi unikālu mākslas darbu, kas kļuva par tā centrālo objektu.

Noskaidrots Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes ideju konkursa uzvarētājs

Janvārī tika izsludināts jaunā Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes konkurss, kura mērķis bija iegūt autentisku, oriģinālu Cēsu novada tūrisma zīmola dizaina koncepciju. Kopā konkursam bija pieteikti 43 darbi, kurus nedēļas garumā vērtēja dažādu jomu speciālisti.

Pētera vaska mūzikas aprīlis

Tuvojoties pavasarim, Koncertzāle “Cēsis” aicina uz festivālu “Pētera Vaska mūzikas aprīlis”, kas šogad notiks 15. un 16. aprīlī.

Piesaki dalību Mājas kafejnīcu dienām '23 Cēsu novadā

Ja viesu uzņemšana jums sagādā prieku, ja jūsu gatavotajam ēdienam nereti tiek prasīta papildus porcija un vēlaties uz vienu dienu būt savas kafejnīcas saimnieks, tad piesakiet dalību Mājas kafejnīcu dienās!

Pasākumi Cēsu novadā 2023

Ieplāno lieliskus piedzīvojumus Cēsu novadā!
Aplūko pasākumu kalendāru, ieraksti plānotājā un tiekamies svētkos!

Līgatnes dabas takās notiks Pasaules Savvaļas sugu dienas pasākums

Sestdien, 4. martā, no 11:00 līdz 15:00 Līgatnes dabas takās būs iespēja uzzināt par pasaulē apdraudētajām dzīvnieku un augu sugām, to nelegālo ieguvi un tirdzniecību.

Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks aicina uz pasākumu “Izgaismo sevi”

Āraišu ezerpils Arheoloģiskais parks piedāvā apmeklēt jaunu programmu “Izgaismo sevi”, kurā ir iekļauts stāstījums par dzīvi ezerpilī un senajām nodarbēm, gaismas lukturīšu izgatavošana seno tīklu veidošanas tehnikā, kā arī sarunas ar psiholoģi Innu Rezgali par to, kā ikdienas steigā nepazaudēt sevi, uzlabot mentālo veselību un saglabāt iekšējo mieru un harmoniju.

Aicina meistarus pieteikties pasākumam "Satiec savu meistaru! 2023"

No 2023. gada 31. marta līdz 2. aprīlim visā Latvijā norisināsies pasākums “Satiec savu meistaru!” Pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē.

Ir radīts pirmais bezatkritumu dzīvesveida izziņas maršruts Latvijā

Cēsu uzņēmēji sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību radījusi orientēšanās karti ar uzdevumiem, kas būs pirmā zero waste jeb bezatkritumu dzīvesveida maršruta karte Latvijā.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top