Senatne mūsdienās

Cēsis
Partly sunny
25°C
 

SākumsZiņas Cīrulīšu dabas takas ar Gaujaslīču posmu nav slēgtas apmeklētājiem

08.04.2020

Cīrulīšu dabas takas ar Gaujaslīču posmu nav slēgtas apmeklētājiem

Tuvojas Lieldienu brīvdienas, kuras ierasti tiek pavadītas dabā. Apmeklējot dabas takas un dabas objektus Cēsīs un pilsētas apkārtnē, aicinām ņemt vērā valstī noteiktos ierobežojums. Par tiem atgādina objektos izvietotās brīdinājuma zīmes. Cīrulīšu dabas takas ar tām piederošo Gaujaslīču posmu nav slēgtas apmeklētājiem. Plānojot laiku pavadīt dabā, aicinām izvēlēties vietas un laiku, kad dabas objektos varētu būt mazāk apmeklētāju.

Lai uzzinātu informāciju par slēgtajiem dabas objektiem Latvijā, aicinām aplūkot Dabas aizsardzības pārvaldes sagatavoto karti. Tā pieejama ŠEIT.

Cīrulīšu dabas takas sniedz iespēju iedvesmojošā pastaigā izzināt skaistās Gaujas ielejas attīstību no ledus laikmeta līdz mūsdienām. Tās atklāj Gaujas upes un apkārtējās dabas attīstības vēsturi. Gaujaslīču posms vijas pa mazajām ieliņām un taciņām gar Gauju un ļauj iepazīt dabas vērtības, biotopus, Latvijas Sarkanajā grāmatā ierakstītās augu sugas, koka arhitektūru un kultūrainavu. Detalizētāka informācija par maršrutu ŠEIT.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top