Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
12°C
 

SākumsZiņas Cēsis – vieta, kur sākas klases jautrība!

31.08.2017

Cēsis – vieta, kur sākas klases jautrība!

Mēs zinām, ka katra skolotāja izaicinājums ir sagatavot aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu klases ekskursiju, kas būtu lielisks apbalvojums par kārtējo, labi aizvadīto un sagaidīto mācību gadu! 🙂 Klases ekskursija Cēsīs aizvedīs skolēnus piedzīvojumos cauri gadsimtiem – no viduslaikiem līdz pat nākotnei, kā arī apkārt pasaulei.

  • Aicinām Cēsu viduslaiku pilī apmeklēt rotkaļa darbnīcu, ielūkoties senajā cietumā, izzināt viduslaiku garšaugu dārzu, sveču lukturu gaismā doties tornī - lūkoties pilsētas panorāmu.
  • Ceļojums laikā turpinās zinātkāres centrā “Z(in)OO”, kur zinātnes un tehnoloģiju piepildītās telpas vedīs bērnus uz satikšanos ar nākotni!
  • Klases piedzīvojumi var būt ne tikai kā ceļojums laikā, bet arī apkārt pasaulei. Baudi Dievidamerikas un Āfrikas sajūtas kamieļu parkā “Rakši” - doties izjādēs ar kamieļiem un pastaigās kopā ar lamām.
  • Apmeklējot Laureta Candles sveču darbnīcu, varēsiet iejusties meistaru ikdienā un redzēt, kā no dažādiem vaskiem top  sveces un cita produkcija. Būs iespēja pagatavot arī savu svecīti vai smaržtaureni līdzņemšanai!
  • Piedzīvojumu parkā “Supervāvere” skolēni savu azartu un izturību varēs pārbaudīt, atrodoties tuvu koku galotnēm un dodoties laiskā nobraucienā pa trosi Gaujas senielejā
  • Cēsu Olimpiskais centrs aicina skolēnus baudīt skrituļošanas burvību Gaujas Nacionālā parka mežos, nodrošinot gan nepieciešamo ekipējumu, gan labiekārtotas trases. Taču tie, kuriem patīk stabilāks pamats zem kājām, lieliski pavadīs laiku disku golfa trasē!
  • Viduslaiku tērpu darbnīcā noklausies stāstījumu par tērpu attīstību, pielaiko tos un doties fotografēties vecpilsētas ielās.
  • Kopā ar Maizes mājas saimniekiem izbaudiet garšīgu, smaržīgu un aizraujošu siltā laika sagaidīšanu.
  • Meža kaujas - aizraujošas aktivitātes brīvā dabā, vēsturiski interesantā vietā! Ar Latvijas un Igaunijas Brīvības cīņām saistīta "cīnīšanās", kas rosinās domāt, sadarboties, izjust komandas garu.

Vairāk piedāvājumu un apskates objektu www.visit.cesis.lv

Uz tikšanos Cēsīs!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top