Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
18°C
 

SākumsZiņas Cēsis – vieta, kur sākas klases jautrība!

18.04.2017

Cēsis – vieta, kur sākas klases jautrība!

Mēs zinām, ka katra skolotāja pavasara izaicinājums ir sagatavot aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu klases ekskursiju, kas būtu lielisks apbalvojums par kārtējo, labi aizvadīto mācību gadu! 🙂 Klases ekskursija Cēsīs aizvedīs skolēnus piedzīvojumos cauri gadsimtiem – no viduslaikiem līdz pat nākotnei, kā arī apkārt pasaulei.

  • Aicinām Cēsu viduslaiku pilī apmeklēt rotkaļa darbnīcu, ielūkoties senajā cietumā, izzināt viduslaiku garšaugu dārzu, sveču lukturu gaismā doties tornī - lūkoties pilsētas panorāmu.
  • Ceļojums laikā turpinās zinātkāres centrā “Z(in)OO”, kur zinātnes un tehnoloģiju piepildītās telpas vedīs bērnus uz satikšanos ar nākotni!
  • Klases piedzīvojumi var būt ne tikai kā ceļojums laikā, bet arī apkārt pasaulei. Baudi Dievidamerikas un Āfrikas sajūtas kamieļu parkā “Rakši” - doties izjādēs ar kamieļiem un pastaigās kopā ar lamām.
  • Piedzīvojumu parkā “Supervāvere” skolēni savu azartu un izturību varēs pārbaudīt, atrodoties tuvu koku galotnēm un dodoties laiskā nobraucienā pa trosi Gaujas senielejā

Jūsu klase jau iepriekš ir devusies piedzīvojumā uz šiem objektiem?
Tas nekas, mums ir vēl!

  • Viduslaiku tērpu darbnīcā noklausies stāstījumu par tērpu attīstību, pielaiko tos un doties fotografēties vecpilsētas ielās.
  • Kopā ar Maizes mājas saimniekiem izbaudiet garšīgu, smaržīgu un aizraujošu siltā laika sagaidīšanu.
  • Meža kaujas - aizraujošas aktivitātes brīvā dabā, vēsturiski interesantā vietā! Ar Latvijas un Igaunijas Brīvības cīņām saistīta "cīnīšanās", kas rosinās domāt, sadarboties, izjust komandas garu.

Vairāk piedāvājumu un apskates objektu www.visit.cesis.lv

Uz tikšanos Cēsīs!

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Pils laukums 9, Cēsis

Latvia, LV-4101

Tel. +371 64121815, +371 28318318

info@cesis.lv

No 1.maija līdz 30.septembrim

Pirmdiena-Svētdiena 10:00 - 18:00

Top