Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
-4°C
 
Svētceļnieku maršruts “Santjago ceļš” tagad arī Cēsu novadā

28.novembrī sadarbībā ar Camino Latvija notika svētceļnieku maršruta “Santjago ceļš” marķēšanas darbi Cēsu novadā. Santjago ceļš jeb “Camino” Cēsu novadā vijas cauri Cīrulīšu dabas takām un tām pievienotajam Gaujas līču posmam, kā arī iekļauj Cēsu pilsētu.       

Jauns darba posms Cēsu Sv. Jāņa baznīcas atjaunošanā

Šovasar noslēdzās pirms diviem gadiem sāktā apjomīgā Cēsu Sv. Jāņa baznīcas restaurācija. Tās gaitā  nomainīts jumta segums, atjaunota fasāde un logu konstrukcijas, sakoptas esošās vitrāžas un izgatavotas sešas jaunas vitrāžas, restaurēts torņa smailes krusts un lode, kā arī vēsturiskais saules pulkstenis.

Adventes laiks Cēsīs

Ir sācies klusais Ziemassvētku gaidīšanas laiks – Advente, kad pamazām sākam gatavoties un noskaņoties svētkiem. Arī Cēsis pildās ar Ziemassvētku noskaņu.

Notiks Cēsu Ziemassvētku tirdziņi

Šogad sāksim jaunu tradīciju un katru adventes svētdienu no plkst. 13.00 līdz plkst. 18.00 Rožu laukumā notiks Ziemassvētku tirdziņi. Tajos piedalīsies Cēsu un tuvākās apkārtnes amatnieki, mājražotāji un vietējie uzņēmumi.

Cēsu uzņēmēju forums 2020

No 25.novembra līdz 27.novembrim notiks tradicionālais Cēsu uzņēmēju forums 2020. Trīs dienu laikā uzņēmēji varēs gūt ieskatu tendencēs, rast idejas tam, kā attīstīt uzņēmumu zaļajā un digitālajā kursā, kā arī iedvesmoties no uzņēmējiem, kuri ir piedzīvojuši lielas pārmaiņas gan individuāli, gan arī savās organizācijās. Pasākumu būs iespējams vērot tikai tiešsaistē.

Turpinās Āraišu ezerpils rekonstrukcijas remontdarbi

Turpinās Āraišu ezerpils rekonstrukcijas remontdarbi un Āraišu ezerpils Arheoloģiskā parka apmeklētāju centrs uz laiku ir slēgts. Apmeklētāji aicināti apskatīt Āraišu mūra pili un seno mājokļu rekonstrukcijas Meitu salā.

Atbalsti Cēsu un apkārtnes uzņēmējus – pasūti maltīti līdzņemšanai vai ar piegādi

Atbalsti vietējos ēdināšanas uzņēmumus un pasūti maltīti līdzņemšanai vai piegādei savā dzīvesvietā vai darba vietā. Ēdināšanas uzņēmumu piedāvātais maltīšu klāsts ir plašs – sākot no ātro uzkodu piedāvājumiem līdz restorānu kvalitātes maltītēm.

Rodi valsts svētku sajūtu Cēsu pusē

Šogad liela mēroga pasākumi Valsts svētku svinēšanai nav iespējami, tādēļ ikkatrs tiek aicināts rast svētku sajūtu ģimenes lokā un pieminēt vēsturiskos notikumus nelielās norisēs, dodoties dabā vai apmeklējot izstādes un muzejus. 

Aicina pieteikties Cēsu Ziemassvētku tirdziņam

Šogad ar moto “Ziemassvētku pietura – Cēsis!” Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs vēlas radīt kopīgu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu visā pilsētā. Katru adventes svētdienu (29.11., 06.12., 13.12., 20.12.) Rožu laukumā iecerēts rīkot tematisku amatnieku un mājražotāju tirdziņu ar dažādu mākslinieku piedalīšanos, notikumiem ap svētku egli un dažādām citām aktivitātēm.

Interaktīva spēle "Iepazīsti Cēsis patriotu mēnesī"

Vavere.eu piedāvā interaktīvās tūrisma spēles “Iepazīsti Cēsis” speciālo versiju, kura veltīta patriotu mēnesim – “Iepazīsti Cēsis patriotu mēnesī”. Spēles gaitā dalībnieki apmeklē gan zināmas un ievērojamas, gan interesantas un mazāk zināmas vietas. Kuras? Tas lai paliek noslēpumā. Nāc un pats tās iepazīsti!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Sestdiena 10:00 - 18:00.

Svētdiena - slēgts.

Top