Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
0°C
 
Pieci Cēsu novada tūrisma uzņēmēji saņem “Gājējam draudzīgs” zīmi

“Gājējam draudzīgs” zīmi saņem vēl 12 tūrisma pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā kājāmgājējiem nepieciešamos pakalpojumus. Saņēmēju pulkā ir arī pieci Cēsu novada tūrisma uzņēmēji.

Atklāj ziemu Vecpiebalgas apkārtnē!

Dodies izpētīt Vecpiebalgas pusi! Arī ziemas sezonā šajā reģionā ir daudz atpūtas iespēju. Aktīvu izklaidi piedāvās distanču slēpošanas trases, savukārt izzinošu un ģimenisku kopābūšanu aicina baudīt Vecpiebalgas amatu meistari un saimniecības.

Vidzemes tūrisma informācijas tirgus

5.februārī, Cēsīs, Pils laukumā norosināsies Vidzemes tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalīsies Vidzemes tūrisma informācijas centri un radošo industriju uzņēmēji.

Cēsis 2025.gadā kļūs par Latvijas kultūras galvaspilsētu

Turot publiski pausto solījumu par Eiropas kultūras galvaspilsētai 2027.gadam sagatavotās kultūras programmas īstenošanu, Cēsis kopā ar novada pagastiem īstenos apjomīgu kultūras programmu un 2025.gadā iemirdzēsies kā Latvijas kultūras galvaspilsēta.

Idejas ziemas atpūtai Cēsu novadā

Būs sniegota nedēļas nogale! Tas ir īstais laiks baudīt ziemas priekus. Ciemos gaida Cēsu novada slēpošanas kalni un bāzes, mierpilnāku atpūtu piedāvā pastaigas dabā, savukārt citādu ziemas sajūtu var gūt, dodoties braucienā ar zirgu vai suņu vilktām kamanām.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs klātienes konsultācijām slēgts līdz 27.01.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs no 24.janvāra līdz 27.janvārim klātienes konsultācijām būs slēgts.

Cēsu Izstāžu namā divas jaunas izstādes

No 7.janvāra Cēsu Izstāžu namā skatāmas divas jaunas izstādes – gleznotāja Mārča Stumbra darbu izstāde un mākslinieces Ilzes Jakobi darbu izstāde. Izstādes būs baudāmas līdz 27.februārim.

Cīruļkalnā atklāts mūsdienīgi aprīkots “Zaļais tornis"

Cēsīs, Cīruļkalna virsotnē vakar, 12.janvārī, atklāts mūsdienīgs un tehnoloģiski aprīkots dabas vērošanas skatu tornis jeb “Zaļais tornis”, kas slejas 22 metru augstumā un būs brīvi pieejams ikvienam Cēsu novada iedzīvotājam un viesim.

Slēpņošana pārgājienu maršrutā “Mežtaka”

Vidzemes plānošanas reģions un Rīgas plānošanas reģions īstenojuši ieceri bagātināt pārgājienu maršrutu “Mežtaka” – posmos no Rīgas līdz Igaunijas robežai izvietoti geokešinga slēpņi.

Koncertzāle “Cēsis” aicina uz telpiskās mūzikas notikumu “VIDŪ”

2022. gada iesākumā, no 3. līdz 9. janvārim jaunas pieredzes alkstošos Koncertzāle “Cēsis” aicina uz telpiskās mūzikas notikumu VIDŪ, kurā ik dienu, vairākos seansos īpaši būvētā kupolā būs iespēja gūt pilnīgi jaunu skaņas un sajūtu pieredzi.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - svētdiena SLĒGTS

Top