Senatne mūsdienās

Cēsis
07
12°C
 
Pašu darināti atslēgu piekariņi mezglošanas tehnikā

24. un 31. oktobrī plkst. 17.30 interesenti aicināti piedalīties Atslēgu piekariņu darināšanas darbnīcā Vaives Amatu mājā, Vaives pagasta “Kaķukrogā”! Praktiskā un visiem noderīgā lieta tiks darināta īpašā rokdarbu veidā – mezglošanas tehnikā.

Rudens velo pārgājiens Cēsīs

Varbūt jūtams nogurums no pilsētas steigas? Vēlies lēnām izbaudīt Latvijas dabu, rudeni un garšas? Cēsis inside ir sarūpējuši pašu garšīgāko rudens velo pārgājienu Cēsu pusē.

RTU un Cēsis hakatonā aicina radīt lietotnes, kas ļaus novērtēt pilsētu ietekmi uz ekosistēmu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē 25.oktobrī notiks starptautisks klimata pārmaiņu mazināšanai veltīts hakatons. Tā dalībniekiem diennakts laikā būs jārada inovatīvas tīmekļa, mobilās vai virtuālās realitātes lietotnes, kas palīdz novērtēt pilsētas attīstības ietekmi uz ekosistēmu un tās pakalpojumiem.

12. oktobrī izskanēs koncertprogramma “Sievietes vārds”

Vidzemes koncertzālē „Cēsis” skanēs dziesmas, kas veltītas Marijām, Anitām, Līgām, Inesēm, Ievām, Margaritām, Alisēm, Janām, Laimām, Lailām, Indrām, Gundegām, Elizabetēm  un citām brīnišķīgu vārdu īpašniecēm – arī Lanai, Genovevai, Dženijai, arī senās leģendās apdziedātajai Sulamītei.

Leģendu nakts Cēsu Jaunajā pilī

Š.g. 26.oktobrī no plkst. 19.30 līdz 24.00 Cēsu Jaunajā pilī Leģendu nakts pasākums “Patiesība par leģendu – mēmā kino aktrise grāfiene Kissa fon Zīversa”. Aizraujošais dzīves stāsts ļaus mums iepazīt tuvāk aktrisi grāfieni Kissu fon Zīversu un citas grāfu Zīversu dzimtas jaunākās atvases. Ieklausīsimies…

Koncerts "Līvu sasaukšanās"

LĪVU SASAUKŠANĀS 30. oktobrī plkst. 20:00 Koncertzālē CĒSIS ir koncertprogramma, kuru kopā ar domubiedriem radījuši Saulkrastu koris ANIMA, diriģente Laura Leontjeva un komponists Uģis Prauliņš. Koncertprogramma veidota smeļoties iedvesmu no lībiešu kultūras bagātīgā mantojuma.

Mūzikas vakars Vaives Tautas namā

4. oktobrī plkst. 18:00  Vaives Tautas namā, atzīmējot Starptautisko Skolotāju dienu, tiek organizēts Tradicionalās mūzikas vakars kopā ar folkgrupu “Kaktu balles muzikanti”. Aicināti visi interesenti!

Radošais vakars Vaives Amatu majā

Vaives Amatu māja aicina 3. un 17. oktobrī plkst. 17:30 interesentus piedalīties Mezglošanas nodarbībās Vaives pagasta “Kaķukrogā”, kuru laikā būs iespējams pagatavot rokassprādzes no sutažas auklām un uzzināt vairāk par mezglošanas tehniku.

Kā garšo rudens? | Cēsu Rudens restorānu nedēļa

No 21.-27. oktobrim Cēsu restorāni pulcēs viesus, lai jau ceturto reizi pēc kārtas atzīmētu Cēsu restorānu nedēļu, kuras laikā cēsniekiem un pilsētas viesiem būs lieliska iespēja nobaudīt izsmalcinātus un garšu bagātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Šoreiz gardēžus ciemos aicinās nu jau 7 Cēsu pilsētas un apkārtnes restorāni.

Zelta rudens ekskursija Cēsīs

Rudens krāsas jau iezogas Gaujas Nacionālajā parkā un par godu pasaules tūrisma dienai, šo svētdien, 13. oktobrī, Cēsu Tūrisma informācijas centrs kopā ar Cēsis inside atraktīvo gidi Sigitu Klētnieci piedāvā zelta rudens ekskursiju “Kūrvietas Cēsīs”.

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Svētdiena 10:00 - 18:00

Top