Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
18°C
 

SākumsZiņas

Džeza koncerts ar Keiko Borjeson un Zinti Žvartu

2017.gada 12. septembrī plkst. 19:00 Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē norisināsies džeza koncerts, kurā muzicēs džeza māksliniece, vokāliste un pianiste Keiko Borjeson no Japānas un saksofonists Zintis Žvarts.

Pētnieki aicina visus interesentus piedalīties atvērtajā Ungura ezera izpētes laboratorijā.

Svētdien, 27.augustā Vides risinājumu institūta (VRI) pētnieki aicina visus interesentus piedalīties atvērtajā Ungura ezera izpētes laboratorijā. Norises vieta – atpūtas kompleksā “Rakši”.
Laboratorijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt un izzināt, kā pēta dažādas dzīvās radības, kas mitinās ezeros.

Viduslaiku diena Cēsu pilī!

26. augustā Cēsu pils ļaudis aicina uz šīs vasaras noslēdzošo Viduslaiku dienu, kas ļaus ielūkoties viduslaiku zobu, nagu un matu kopšanas pasaulē. Visas dienas garumā varēsiet baudīt gardus ēdienus viduslaiku mūzikas pavadībā, paviesoties viduslaiku dārzā, sveču lukturīša gaismā izpētīt pils rietumu torni un baudīt citas viduslaicīgas aktivitātes.

Cēsīs atvērta ekspozīcija “Brūža stāsti. Te briest, te briedis, te briedīs.”

No 11. augusta Cēsu Vecajā alus brūzī atvērta laikmetīga audio – vizuāla mākslas ekspozīcija “Brūža stāsti. Te briest, te briedis, te briedīs”. Caur astoņu cilvēku stāstiem, kuri savulaik strādājuši un savas ikdienas gaitas pavadījuši Brūzī, ekspozīcija iepazīstinās ar Brūža atstāto vēstures un kultūras mantojumu.

Starptautiskais čella festivāls ČELLO CĒSIS 2017

Starptautisko čella mūzikas festivālu Čello Cēsis (ČC) organizē koncertzāle “Cēsis”, un tas norisinās katru gadu septembrī. ČC ir pirmais čella festivāls Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, un tā mērķis ir klausītājiem atklāt čella unikālo balsi un dažādo skanējumu gan pasaulslavenu čellistu, gan jaunu mūziķu sniegumā.

Atklāta fotoizstāde “Cēsis toreiz un tagad”

Cēsu Vēstures un mākslas muzejā – Cēsu Jaunajā Pilī – atklāta fotogrāfa un Cēsu novada pašvaldības policijas priekšnieka Valda Sviķa foto izstādi “Cēsis toreiz un tagad”. Izstāde apskatāma līdz 20.augustam.

Muzikāls Hanzas garšu piedzīvojums “Parks uz paplātes”: foto atskats

Cēsīs, Maija Parkā, Hanzas pilsētu restorāni un to šefpavāri Gundegas Skudriņas virsvadībā īstenoja muzikālu garšu piedzīvojumu “Parks uz paplātes”, kas bija daļa no Cēsu pilsētas svētku svinībām. Ielūkojies svētku galerijā!

Projekta HANSA Latvijas partneru sanāksme Koknesē

Trešdien, 2.augustā, projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” Latvijas partneri tikās Koknesē, Tūrisma informācijas centrā, lai pārrunātu projekta gaitu un aktualitātes.

Vēsturiskais Hanzas tirgus Cēsīs: foto atskats

Cēsu pilsētas svētku laikā, 22.jūlijā, Cēsu Pils dārzā norisinājās pasākums “Vēsturiskais Hanzas tirgus”. Tā laikā gan lielam, gan mazam apmeklētājam bija iespēja pakāpties pāris soļus atpakaļ laikā, nonākot periodā, kad Cēsis bija Hanzas tirdzniecības savienības locekle, un līdzdarboties viduslaiku cilvēku ikdienas norisēs.

Pasākumā “Vēsturiskais Hanzas tirgus” Cēsīs tiks demonstrētas amatniecības prasmes un viduslaiku sadzīve

Sestdien, 22.jūlijā no pulksten 11:00 līdz 19:00 Cēsu Pils dārzā norisināsies pasākums “Vēsturiskais Hanzas tirgus”. Tā laikā gan lielam, gan mazam apmeklētājam būs iespēja pakāpties pāris soļus atpakaļ laikā, nonākot periodā, kad Cēsis bija Hanzas tirdzniecības savienības locekle.

Lapa 1 no 41234

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Pils laukums 9, Cēsis

Latvia, LV-4101

Tel. +371 64121815, +371 28318318

info@cesis.lv

No 1.maija līdz 30.septembrim

Pirmdiena-Svētdiena 10:00 - 18:00

Top