Senatne mūsdienās

Cēsis
06
5°C
 
Atbalsti Cēsu un apkārtnes uzņēmējus – pasūti maltīti līdzņemšanai vai ar piegādi

Laikā, kad mūsu ikdienas paradumi ir kļuvuši mazāk publiski un noslēgtāki, gardas maltītes ieturēšana darba vietā vai mājās, var būt nepieciešamība vai gluži otrādi viens no ikdienas mazajiem priekiem. Šis varētu būt īstais laiks, kad iepazīties ar Cēsu un novada ēdināšanas uzņēmumu sniegto piedāvājumu un izvēlēties savus favorītus vai iepazīt jaunus, līdz šim neizmēģinātus restorānus un kafejnīcas.

Lielākā daļa Cēsu novada pašvaldības iestāžu slēgtas apmeklētājiem; publiskie pasākumi atcelti

Ņemot vērā Latvijas Republikas teritorijā izsludināto ārkārtas situāciju, lielākā daļa Cēsu novada pašvaldības iestāžu no 13.marta līdz 14.aprīlim pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē. Iestādes turpinās darbu, apkalpojot klientus attālināti – elektroniski un telefoniski.

Cēsu Pavasara restorānu nedēļa ir atcelta uz nenoteiktu laiku

Ņemot vērā visā Latvijas valsts teritorijā izsludināto ārkārtas situāciju ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību un līdz ar to ieviestajiem ierobežojumiem, uz nenoteiktu laiku tiek atcelta Cēsu Pavasara restorānu nedēļas norise.

Ikgadējā informācijas diena gidiem Cēsīs - ATCELTS

Informējam, ka ikgadējā informācijas diena gidiem Cēsīs, kas bija paredzēta 8. aprīlī, ir atcelta.

Notikumiem bagāts metāliskās žurkas gads Cēsīs

Šogad Cēsīs gaidāma virkne notikumu, kas cēsniekiem un pilsētas viesiem ļaus baudīt atpūtu kultūras, sporta, gastronomijas un mākslas pasākumos. Atpūtniekus priecēs festivāli, koncerti, sporta pasākumi, patriotiskas norises un restorānu nedēļas.

7. marta īpašais, garšīgais pārgājiens

Vai zini kā svinēt dzīvi? Cēsis Inside ir parūpējušies par garšīgu piedāvājumu. Šajā dienā būs iespēja izzināt skaistāko Latvijas dabā un izbaudīt burvīgu restorāna pikniku dabā.

8. martā radošā darbnīca “Atrasts grāmatā un Tevis radīts”

Kopīgi skatīsim Latvijas ilustratoru darbu izstādi “Atrasts grāmatā”, kur atrodamas 20 dažādu autoru ilustrācijas ar visbrīnišķīgākajiem pasaku tēliem. Katram būs iespēja pagatavot savu īpašo pasaku tēlu. Jauks nedēļas noslēgums ar ģimeni Cēsu Izstāžu namā!

Izstādes Cēsu Izstāžu namā

No 2020. gada 17. janvāra līdz 8. martam Cēsu Izstāžu namā (Cēsīs, Pils laukumā 3) būs skatāmas divas jaunas izstādes – Latvijas ilustratoru darbu izstāde “Atrasts grāmatā” un Edgara Folka grāmatu izstāde “Divdesmit”.

Radošā darbnīca “Atrasts grāmatā un Tevis radīts” Cēsu Izstāžu namā

16. februārī no plkst. 11:00 līdz 13:00 Cēsu Izstāžu namā notiks radošās darbnīcas bērniem “Atrasts grāmatā un Tevis radīts”.
Ļausimies iztēlei, veidosim kustīgus pasaku tēlus, izmantojot dažādas vizuālās mākslas sausās tehnikas – zīmuļus, pasteļa krītiņus un flomāsterus.

Romantiska satikšanās Lademahera tornī

Pārsteidz savu mīļoto! 14. februārī Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina līdz pat 20:00 vakarā uzkāpt Jaunās pils Lademahera tornī un baudīt romantisku satikšanos.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Piektdiena 8:00 - 17:00.

Līdz 14. aprīlim esam slēgti konsultācijām klātienē. Jautājumus lūdzam sūtīt uz info@cesis.lv vai zvanot 28318318

Top