Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
2°C
 

SākumsZiņas

Āraišu arheoloģiskais parks aicina gatavoties Lieldienām kopā

Sestdienā pirms Lieldienu svētdienas, 15. aprīlī, Āraišu arheoloģiskajā parkā notiks gatavošanās Lieldienām un pirmais pasākums jaunajā sezonā “ Lieldienām būt!”

Tematiskie pavasara pārgājieni Cēsīs!

Pavasaris ir īstais laiks, kad doties garās pastaigās un pārgājienos, lai uzņemtu dabas vitamīnus un pavasara saules starus, pēc kā mūsu organismi ir tik ļoti noilgojušies. Pievienojies uz kādu no Cēsis inside organizētajiem pārgājieniem aprīļa un maija mēnešos un iepazīsti Cēsis!

Martā Gaujas Nacionālo parku un Cēsis popularizē Vācijā

Ar dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs “ITB 2017” Vācijā pagājušajā nedēļas nogalē noslēdzās 2017. gada tūrisma izstāžu sezona, kuras laikā ar zīmolu “Enter Gauja” tika popularizēts vienots tūrisma piedāvājums Gaujas Nacionālajā parkā (Gaujas NP).

27. aprīlī plkst. 19.00 Cēsu pilī Igo koncerts “Suns ar Tevi”

Pagājušā gada nogalē Igo aizvadīja 15 ziemas koncertus “Vējš sola lapai debesis”, piedaloties pianistam Jānim Strazdam un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķei Martai Kauliņai ar sitaminstrumentiem. Pateicoties klausītāju atsaucībai, gaidāms koncertsērijas turpinājums pavasara noskaņās.

Cēsu Jaunajā pilī gaidāma 4. Cēsu Arheoloģijas konference!

31. martā Cēsu Jaunās pils konferenču zālē norisināsies IV Cēsu arheoloģijas konference. Aicinām interesentus līdz 17. martam pieteikt savu dalību, rakstot uz pils@cesis.lv vai zvanot 2633 9342. Tiem, kuri konferenci nevarēs apmeklēt klātienē Cēsu viduslaiku pils tiks nodrošināta pasākuma video tiešraide.

Izgaršo gastronomijas reģiona piedāvājumu Cēsīs!

Cēsu Tūrisma attīstības vadītāja Andra Magone aicina šogad apmeklēt tos restorānus Cēsīs un apkārtnē, kuri ir gastronomijas gada partneri un apņēmušies saviem viesiem maltītēs piedāvāt produktus, kas nākuši no vietējām saimniecībām, mežiem, pļavām, upēm, ezeriem un laukiem.

Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”

Lekciju cikla “IZZINI CĒSIS!” ietvaros Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem. Lekcijas norisināsies no februāra līdz aprīlim, divas reizes nedēļā, otrdienās un ceturtdienās, plkst. 17:15, Cēsu Jaunās pils semināru zālē.

HANSA projekts uzsāk dalību tūrisma izstādēs

Gada sākums ierasti ir laiks, kad notiek tūrisma izstādes. Šogad pirmo reizi ar atsevišķu stendu apmeklētājus priecēs HANSA projekts, kas piedalīsies starptautiskās izstādēs Vācijas pilsētās Hamburgā un Berlīnē. Dalība tūrisma izstādēs sekmēs mazo Hanzas pilsētu, tai skaitā Cēsu, atpazīstamību starptautiskajā apritē.

Igauņus aicina apmeklēt Gaujas Nacionālo parku

Ar dalību starptautiskajā tūrisma gadatirgū “Tourest” Tallinā Igaunijā turpinās 2017. gada tūrisma izstāžu sezona. Šī gada pavasara sezonā kopā septiņās izstādēs ar dalību nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka (turpmāk – GNP) pašvaldības, tai skaitā Cēsīs, izceļot zīmolu “Enter Gauja” un Rīgas Gaujas reģionu titulā Eiropas gastronomijas reģions 2017.gadā. “Tourest 2017” ir noslēdzošā izstāde […]

Cēsīs mājvietu radis Restorāns un Cēsu Vīna Bārs "Fazenda"

Vidzemes koncertzāles “Cēsis” telpās mājvietu ir radis restorāns “Fazenda” un tā pārvaldītais Cēsu Vīna Bārs “Fazenda”, kurā ik dienu ir iespējams baudīt gardus dzērienus un ēdienus, skatam veroties virs māju jumtiem.

Lapa 1 no 212

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Pils laukums 9, Cēsis

Latvija LV-4101

Tel. +371 64121815, +371 28318318

info@cesis.lv

No 1.oktobra līdz 30.aprīlim

Pirmdiena slēgts

Otrdiena - Sestdiena 10:00 - 17:00

Svētdiena 10:00 - 16:00

Top