Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
-6°C
 

SākumsZiņas

Tautas deju koncerts „Deju pinu vainagā”

Pavasara mēnesim sākoties, tautas deju ansamblis „Raitais solis” aicina savus draugus uz Cēsīm, lai kopā izdejotu latviešu tautas dejas koncertā „Deju pinu vainagā”, kas notiks 2017.gada 4.martā plkst. 17:00 CATA kultūras namā.

HANSA projekts uzsāk dalību tūrisma izstādēs

Gada sākums ierasti ir laiks, kad notiek tūrisma izstādes. Šogad pirmo reizi ar atsevišķu stendu apmeklētājus priecēs HANSA projekts, kas piedalīsies starptautiskās izstādēs Vācijas pilsētās Hamburgā un Berlīnē. Dalība tūrisma izstādēs sekmēs mazo Hanzas pilsētu, tai skaitā Cēsu, atpazīstamību starptautiskajā apritē. Abās tūrisma izstādēs, kur būs atsevišķs HANSA projekta stends – Reisen Hamburg, Hamburgā (8.-12. […]

Igauņus aicina apmeklēt Gaujas Nacionālo parku

Ar dalību starptautiskajā tūrisma gadatirgū “Tourest” Tallinā Igaunijā turpinās 2017. gada tūrisma izstāžu sezona. Šī gada pavasara sezonā kopā septiņās izstādēs ar dalību nacionālajā stendā tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālā parka (turpmāk – GNP) pašvaldības, tai skaitā Cēsīs, izceļot zīmolu “Enter Gauja” un Rīgas Gaujas reģionu titulā Eiropas gastronomijas reģions 2017.gadā. “Tourest 2017” ir noslēdzošā izstāde […]

Cēsīs mājvietu radis Restorāns un Cēsu Vīna Bārs “Fazenda”

Vidzemes koncertzāles “Cēsis” telpās mājvietu ir radis restorāns “Fazenda” un tā pārvaldītais Cēsu Vīna Bārs “Fazenda”, kurā ik dienu ir iespējams baudīt gardus dzērienus un ēdienus, skatam veroties virs māju jumtiem.

Viduslaiku dienas Cēsu pilī 2017

Sešās tematiskās svētdienās ikvienam interesentam būs iespēja izzināt noslēpumaino un mītiem apvīto viduslaiku higiēnas pasauli. Aizraujošas aktivitātes, mini-lekcijas un paraugdemonstrējumi arī Tev ļaus iejusties viduslaiku cilvēka ādā. Sajūti, izzini un piedzīvo viduslaikus īstā viduslaiku pilī!

Cēsu tūrisma piedāvājums tiek pārstāvēts tūrisma izstādē “Balttour 2017”

Starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017” šogad norisinās no 03.02.-05.02 Ķīpsalas hallē, Rīgā, un tā pulcē vairāk nekā 26 tūkstošus apmeklētāju ik gadu. Arī Cēsu tūrisma piedāvājums šogad tiek popularizēts pārstāvot Gaujas Nacionālā parka galamērķa vienoto zīmolu “Enter Gauja”.

Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”

Lekciju cikla “IZZINI CĒSIS!” ietvaros Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem. Lekcijas norisināsies no februāra līdz aprīlim, divas reizes nedēļā, otrdienās un ceturtdienās, plkst. 17:15, Cēsu Jaunās pils semināru zālē.

Lukas Berti fotoizstāde “Cilvēks un Daba Latvijā” Cēsu Vēstures un mākslas muzejā

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs saviem apmeklētājiem no 3.februāra līdz 1.martam piedāvā novērtēt Latvijas kultūru un tās saknes ārzemnieka skatījumā. Izstādē “Cilvēks un daba Latvijā” būs iespējams apskatīt četru vēsturisko Latvijas novadu melnbaltās fotogrāfijas, kuras uzņēmis itāļu fotogrāfs LukaBerti.

Gaujas Nacionālais parks piedalās tūrisma izstādēs Somijā un Lietuvā

Ar dalību vienlaicīgi divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Gaujas Nacionālais parks (turpmāk – GNP) tiek popularizēts Somijā un Lietuvā. Šīs ir divas no kopumā septiņām izstādēm, kurās Latvijas nacionālajā stendā tiks pārstāvētas GNP pašvaldības, tai skaitā Cēsis, izceļot zīmolu “Enter Gauja” un Rīgas Gaujas reģionu titulā “Eiropas gastronomijas reģions” 2017.gadā.

Cēsu Vēstures un mākslas muzejā apskatāma izstāde “Krāsās iztekts laiks. Māksla un mākslinieki Cēsīs”

Māksla un mākslinieki veido nozīmīgu pilsētas identitātes daļu, iekrāso tās smalkāko būtību – dvēseli. Noslēdzot Cēsu pilsētas 810 jubilejas gadu, Cēsu Vēstures un mākslas muzejā 9. decembrī plkst. 16:00 tika atklāta izstāde “Krāsās iztekts laiks. Māksla un mākslinieki Cēsīs”.

Lapa 1 no 212

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Pils laukums 9, Cēsis

Latvija LV-4101

Tel. +371 64121815, +371 28318318

info@cesis.lv

No 1.oktobra līdz 30.aprīlim

Pirmdiena slēgts

Otrdiena - Sestdiena 10:00 - 17:00

Svētdiena 10:00 - 16:00

Top