Senatne mūsdienās

Cēsis
07
3°C
 
8. martā radošā darbnīca “Atrasts grāmatā un Tevis radīts”

Kopīgi skatīsim Latvijas ilustratoru darbu izstādi “Atrasts grāmatā”, kur atrodamas 20 dažādu autoru ilustrācijas ar visbrīnišķīgākajiem pasaku tēliem. Katram būs iespēja pagatavot savu īpašo pasaku tēlu. Jauks nedēļas noslēgums ar ģimeni Cēsu Izstāžu namā!

Izstādes Cēsu Izstāžu namā

No 2020. gada 17. janvāra līdz 8. martam Cēsu Izstāžu namā (Cēsīs, Pils laukumā 3) būs skatāmas divas jaunas izstādes – Latvijas ilustratoru darbu izstāde “Atrasts grāmatā” un Edgara Folka grāmatu izstāde “Divdesmit”.

Radošā darbnīca “Atrasts grāmatā un Tevis radīts” Cēsu Izstāžu namā

16. februārī no plkst. 11:00 līdz 13:00 Cēsu Izstāžu namā notiks radošās darbnīcas bērniem “Atrasts grāmatā un Tevis radīts”.
Ļausimies iztēlei, veidosim kustīgus pasaku tēlus, izmantojot dažādas vizuālās mākslas sausās tehnikas – zīmuļus, pasteļa krītiņus un flomāsterus.

Romantiska satikšanās Lademahera tornī

Pārsteidz savu mīļoto! 14. februārī Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina līdz pat 20:00 vakarā uzkāpt Jaunās pils Lademahera tornī un baudīt romantisku satikšanos.

Piesakies Cēsu Pils gidu kursiem!

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt padziļinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi, Cēsu viduslaiku un Jauno pili, kā arī Āraišu ezerpili.

Korejas Filmu festivāls Cēsīs

No 2020. gada 30. janvāra līdz 31. janvārim Cēsīs pirmo reizi norisināsies Korejas filmu festivāls, kura laikā tiks izrādītas trīs filmas, lai iepazīstinātu vidzemniekus ar korejiešu kino, kā arī izceltu Korejas kultūras dziļumu un daudzveidību.

Ar ģimeni uz barikādēm

2020. gada 18. janvārī nāc ar ģimeni uz Cēsu Vēstures un mākslas muzeju noskatīties multiplikācijas filmu “Barikādes” un līdzdarboties barikāžu būvniecības meistarklasē.

Ziemas mūzika Rožu laukumā pēdējā Adventa svētdienā

22. decembrī plkst. 18:00 visi cēsnieki mīļi aicināti pulcēties Rožu laukumā pie svētku egles, lai kopā ar pūtēju orķestri “Cēsis” un Cēsu teātri baudītu Ziemassvētku noskaņas.

Uz Cēsīm pēc dāvanām!

Gaismiņām rotātā pilsēta ziemā vilināt vilina doties pastaigās. Cēsīs to var apvienot ar svētku dāvanu iegādi, jo mazās ieliņās mājvietu atraduši virkne interesantu un omulīgu veikaliņu. 1,8km garajā maršrutā atradīsiet gan ēdamus un praktiskus, gan arī sirdi sildošus mājražotāju, amatnieku un Cēsu mākslinieku izstrādājamus. Lejuplādēt Ziemassvētku maršrutu un izdrukāt var ŠEIT 1.MOTTAND Rīgas iela 6, […]

Svētku akcija Cēsu Drauga kartei

Iepriecini sevi vai savus tuvos ar lielisku dāvanu – Cēsu Drauga karti! No 16. decembra līdz 5. janvārim noritēs akcija, kuras ietvaros tās īpašnieks varēs pagarināt esošo vai iegādāties no jauna Cēsu Drauga karti ar termiņu uz diviem gadiem.

Kontakti

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Sestdiena 10:00 - 17:00 Svētdiena - slēgts

Top