Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
18°C
 
Laikmetīgās mākslas izstāde “STOP MAKING SENSE”

No 7. augusta Zinātnes un mākslas centrā “Brūzis” Cēsīs apskatāma JCE Biennāles 2019 – 2021 “Eiropas jaunrade” laikmetīgās mākslas izstāde “STOP MAKING SENSE”.

Vaives pagasta svētki

Sestdien, 8.augustā, Vaives pagasta “Kaķukrogā” norisināsies Vaives pagasta svētki. Šogad īpaši tiks izceltas vietējo iedzīvotāju prasmes un zināšanas, ar kurām aicināti iepazīties gan lieli, gan mazi svētku viesi.

Svētdien no Cēsīm līdz Valmierai startēs LVM MTB maratona sezona; gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Šīs nedēļas svētdienā ar pašmāju riteņbraukšanas klasiku – Cēsis – Valmiera posmu – startēs 2020. gada Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona. Kopumā tajā iekļauti pieci posmi. Pieteikšanās pirmajam posmam turpinās mājaslapā velo.lv.

Cēsu Svētā Jāņa baznīcas skatu tornis atvērts apmeklētājiem

Pēc remontdarbu veikšanas no 1.augusta apmeklētājiem būs atvērts Cēsu Sv. Jāņa baznīcas skatu tornis. Tagad pilsētas panorāma pavērsies vēl no viena skatu punkta.

Cēsu muzejs aicina uz izzinoši izklaidējošu pasākumu

 8. augustā no 12:00 līdz 17:00 Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina  doties uz Cēsu muzeja priekšmetu rādītavu Skolas ielas 6 (1. stāvā), lai skolotos 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta 1. puses tematikā. Šoreiz izziņas procesā satiksies smalkie rokdarbi un kāds mīlas stāsts!

Māksla un kultūra izstādēs Cēsīs

Šajā nedēļas nogalē baudi mākslu un vēsturi vairākās izstādēs un multimediālās performancēs. Cēsīs pieejams bagātīgs izstāžu piedāvājums, izdabājot dažādiem mākslas mīļotājiem.

Mākslas festivāla “Cēsis 2020” uzmanības fokusā – skaņa

2020. gadā Mākslas festivāla “Cēsis 2020” uzmanības fokusā ir skaņa, lai COVID-19 pēckrīzes laikā, kad taktilās maņas ir ierobežotas, trenētu klausīšanās un sadzirdēšanas prasmes.

Cēsu Izstāžu nams piedāvā baudīt mākslu jaunās izstādēs

Cēsu Izstāžu namā no 24. jūlija apmeklētājiem būs skatāmas divas jaunas izstādes – gleznotāja Arta Butes izstāde “ArtIsCool” un tēlnieka Ivara Miķelsona izstāde “Uzkāp tur, nezin kur..”.

Manfaat Bergabung di Agen Bandarq Online Terbaik

Šo sestdien, 5.augustā, jau otro reizi norisināsies mākslas izstāde ,,Ciemos pie tēlnieka Matiasa Jansona ,,Siļķēs,, – Mākslas diena #2. Atklāšana sestdien plkst. 12.30. Tēlnieku Jansonu dzimtas mājās ,,Siļķēs,, Dzirnavu ielā 33, Cēsīs un tā būs apskatāma līdz pulksten 19.30 vakarā.

Zvaigžņu nakts Ungurmuižā

14.augustā Ungurmuižā notiks ikgadējā Zvaigžņu nakts. Programmas sākums  plkst.19.00.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Pirmdiena - Svētdiena 10:00 - 18:00.

Top