Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Ziemassvētku ceļvedis Cēsu novadā

23.11.2023

Ceļvedis svētku laika notikumiem un dāvanu idejām

Līdz ar pirmo sniegu naskiem soļiem tuvojas decembris, kas apvīts ar Ziemassvētku gaidīšanas burvību. Ir lieliski ļauties šim laikam, kad biežāk tiek iedegtas svecītes, mājas rotā gaismiņu virtenes, tiek baudīts karstvīns un domāts par to, kā svētkos iepriecināt sevi un savus mīļos.

Lai pēdējās nedēļas nepārvērstos par tramīgu dāvanu meklēšanu, apdomā jau tagad, kas varētu iepriecināt otru pusīti, bērnus un vecākus. Vai tas būtu kāds gards našķis? Varbūt kāds rokām darināts dizaina elements? Bet kādam lieliskākā dāvana būs kopīgi pavadīts laiks meistarklasē.

Lai visi labumi būtu vienuviet, esam izveidojuši Jums palīgu - karti, kurā apkopotas visas tās lietas, kas saistās ar decembri: egļu iedegšana, svētku tirdziņi, meistarklases, vietējie mājražotāji un neparasti veikaliņi, kur iegādāties prātā paliekošas dāvanas saviem mīļajiem, kolēģiem un pašam sev. Tam visam neatsveramu pievienoto vērtību dod prieks par savējo atbalstīšanu, iegādājoties dāvanas no vietējiem uzņēmējiem un mājražotājiem, kur līdz ar produkciju nāk sirdi sildoši stāsti par uzdrīkstēšanos un izdošanos.

Dodoties uz kādu koncertu vai tirdziņu, ieskaties svētku ceļvedī, lai redzētu, kur tuvumā ir kāds mājražotājs vai vilinošs veikaliņš, kurā iegriezties!

Ieskaties svētku laika CEĻVEDĪ!

Pārsteidz pats sevi šajos svētkos, un atklāj Cēsu novada pērles!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top