Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Vakars uz Raiskuma ezera

29.08.2020

Vakars uz Raiskuma ezera

Vasaras izskaņā, 4. septembrī plkst. 19.00, uz Raiskuma ezera koncertēs Miks Dukurs, Kārlis Kazāks, Paula Dukure un Ēriks Upenieks. Pasākuma apmeklētājus sagaida pārsteidzoša un krāšņa programma – Mika Dukura mūsdienīgais skanējums un spēcīgais vokāls, Kārļa Kazāka izjusti latviskais dziedājums, Paulas Dukures muzikāla atkal tikšanās ar Latvijas klausītājiem, kā arī Ērika Upenieka virtuozā ģitāras spēle.

Par gaidāmo koncertu Miks Dukurs stāsta: “Ja neesmu uz skatuves, tad es droši vien esmu uz SUP dēļa. Koncerts uz ūdens ļauj šīs abas manas kaislības apvienot. Akustika un atmosfēra, ko piedāvā mūsu ūdenstilpes, ir neaptverama. Raiskuma ezers ir mana bērnība, daudz skaistu atmiņu, šī tikšanās būs īsts emociju virpulis, kārtīgs apskāviens! Liels prieks arī par mākslinieku sastāvu – draugi, kas nedomājot piekrita piedalīties un būt ar jums šajā mini sajūtu festivālā uz ūdens”.

Paula Dukure papildina: “Es, protams, nevaru objektīvi izteikties par vakaru uz Raiskuma ezera, jo esmu pie tā uzaugusi un piedzīvojusi daudz skaistu momentu un dziļu pārdomu brīžu. Un man nav šaubu, ka vakars pie Raiskuma ezera ir viemēr izdevies vakars. Nevaru sagaidīt, lai piedzīvotu, kā tas savienosies ar mūzikas skaņām”.

Ieeja kempinga Apaļkalns teritorijā no plkst. 18.00. Pasākumu būs iespēja vērot no krasta, ņemot līdzi savu sēžamo, vai arī no sava peldlīdzekļa. Biļetes cena - 15 EUR. Lai nokļūtu tuvāk mūziķiem un izjustu Raiskuma ezera burvību, iespējams arī nomāt SUP dēli (10 EUR) vai laivu (20 EUR).

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasē internetā.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top