Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Sarunu festivāls "Lampa"

29.08.2020

Sarunu festivāls "Lampa"

Sarunu festivāls LAMPA vienmēr atradīs veidu, kā sarunām par svarīgāko neapdzist. Arī šogad festivāls notiks un to būs iespējams piedzīvot, kā ierasts, bez maksas no 2. līdz 5. septembrim digitāli un klātienē. Pasaule mainās – sarunām ir jāturpinās! Apmeklētājus gaidīs vairākas LAMPAS studijas, tostarp arī koncertzālē “Cēsis”, kur pasākumu programmā būs dažādas diskusijas, sarunas un tematiskās darbnīcas.

Programma koncertzāles "Cēsis" Lielajā zālē
https://festivalslampa.lv/lv/programma/programma?placezone_id=15&place_id=139&applocale=lv&

Programma koncertzāles "Cēsis" Kino zālē
https://festivalslampa.lv/lv/programma/programma?placezone_id=15&place_id=146&applocale=lv&


Skaties tiešraidi mājaslapā
Šogad visus festivāla pasākumus būs iespējams noskatīties tiešraidē jebkurā sev ērtā vietā Latvijā un citviet pasaulē – vienam pašam vai kopā ar savējiem. Festivāla galvenā norises “vieta” būs festivāla mājaslapa, kurā vienkopus būs pieejami visi šī gada pasākumi gan tiešraidē to norises brīdī, gan pēc tam arī arhīvā. Daži pasākumi norisināsies kā virtuālas tikšanās video saziņas platformās.

SKATIES TIEŠRAIDI ŠEIT.

Apmeklē klātienē
Liela daļa festivāla pasākumu būs pieejama apmeklējumam arī klātienē! Apmeklētājus gaidīs vairākas LAMPAS studijas Rīgā (Gaismas pils studija Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Splendid Palace studija, Swedbank Izglītības studija Balasta dambī), Cēsīs (koncertzālē "Cēsis") un Rēzeknē (Latgales vēstniecība GORS). Tomēr jārēķinās, ka vietu skaits būs ierobežots saskaņā ar tobrīd spēkā esošajiem Ministru kabineta noteikumiem. Apmeklētājus aicināsim ieņemt vietas dzīvās rindas kārtībā.

Tāpat daži festivāla pasākumu rīkotāji apmeklējumam atvērs savus birojus, pagalmus un citas norises vietas. Atkarībā no norises vietas, iespējams, ka pasākuma apmeklējumam iepriekš jāreģistrējas. Informāciju par katra pasākuma apmeklējuma iespējām atradīsiet festivāla mājaslapā pie katra pasākuma apraksta.

Klātienē pieredzamus pasākumus var atlasīt un apskatīt, izmantojot pasākumu meklētāju (“norises vieta”) festivāla programmā.

Kas ir jāievēro, apmeklējot festivāla pasākumus klātienē?

  • Pirms apmeklējuma aicinām lejuplādēt lietotni ApturiCovid, lai rūpētos par savu un apkārtējo veselību.
  • Ierodoties, dezinficēt rokas.
  • Ieņemt vietas zālē izretināti, kopā vairāk par diviem sēžot vienīgi vienas mājsaimniecības locekļiem.
  • Dodoties prom no pasākuma, lūgsim to darīt pa citu izeju, kā ienācāt, lai nodrošinātu vairākas apmeklētāju plūsmas un mazāku savstarpējo saskari.
  • Aicinām neapmeklēt pasākumu, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes vai noteikta pašizolācija.

Piedzīvo kopā skatīšanas vietās
Mēs aicinām skatīties un piedzīvot LAMPU kopā, tāpēc esam ierosinājuši LAMPAS kopā skatīšanās vietu kustību. Kopā skatīšanās vieta – tā ir vieta jebkur Latvijā un ārpus tās: bibliotēka, kultūras nams, daudzstāvu māju pagalms, privātmājas dārzs vai kafejnīca, kur ikviens interesents var kopā skatīties LAMPU un veidot sarunu par festivāla pasākumiem.

Sākumlapā atradīsiet karti, kurā ir atzīmētas visas oficiālās LAMPAS skatīšanās vietas, lai var piemeklēt sev piemērotāko un kopā izbaudīt šī gada festivālu. Karti papildināsim līdz pat festivāla norises sākumam.

Kā pieteikt savu kopā skatīšanās vietu. 

Nesanāk pieslēgties tiešraidei? Noskaties vēlāk arhīvā!
Kaut gan lielāko pasākumu daļu būs iesējams noskatīties arī vēlāk, tomēr jārēķinās, ka video ieraksti nebūs pieejami uzreiz. Tos ievietosim mājaslapā pakāpeniski mēneša laikā, tāpēc aicinām skatīties pasākumus tiešraidē.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top