Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Ieplāno Cēsu novada pavasara Restorānu nedēļu 2023

06.03.2023

Nopūt sparģeli! Cēsu novada pavasara Restorānu nedēļai - 5!

No 31.marta līdz 9.aprīlim norisināsies svētku Restorānu nedēļa! Tieši pirms 5 gadiem tika aizvadīta pirmā pavasara Restorānu nedēļa Cēsu novadā, kas nu jau kļuva par tradīciju.

Īpašajam svētku notikumam par godu cēsniece, talantīgā māksliniece Baiba Feoktistova ir radījusi unikālu mākslas darbu, kas kļuva par tā centrālo objektu. Gleznojumā var saskatīt dzimšanas dienai tik raksturīgu svinību kūku ar iedegtām svecītēm, šīs sezonas neatņemamu ēdienkartes sastāvdaļu – sparģeli, caur to var sajust pavasara elpu, pirmos saules starus sildām seju, un, visbeidzot, var palūkoties uz mākslu kā uz konceptu. Gleznošana ir māksla, skaņdarbu radīšana ir māksla, bet arī jaunu garšu un ēdienu radīšana ir māksla.

Svētku Restorānu nedēļā ieturēt maltīti aicinās deviņi Cēsīs un novadā iemīļoti un zināmi restorāni: viesnīcas “Villa Santa” restorāns, restorāns “Jāņoga”, viesnīcas “Jonathan SPA Estate” restorāns, restorāns “Ungurmuiža”, H.E. Vanadziņš. Ziemeļu restorāns, viesnīcas “Kārļamuiža” restorāns, Pavāru māja Līgatnē, kafejnīca “Zeit” un "Restorāns 1815”.

Kā ierasts, viesi varēs baudīt trīs kārtu maltīti par īpašu, svētku cenu - 30,00 EUR. Ēdienkartes atšķirsies no uzņēmumu ikdienā piedāvātā ēdienu klāsta, sniedzot neatkārtojamu gastronomisko baudījumu un izceļot pavasara garšu.

Jau tradicionāli Cēsu novada Restorānu nedēļas cienītajiem būs fantastiska iespēja piedalīties konkursā un laimēt  dāvanu kartes 2 personām īpaša Restorānu nedēļas piedāvājuma baudīšanai kādā no restorāniem. Lai nepalaistu garām šo lielisko iespēju, aicinām sekot aktivitātēm sociālajā tīklā Facebook "Tūrisms Cēsīs"!

Lai gardēži varētu savlaicīgi iepazīties ar pavasara restorānu nedēļas piedāvājumu un izvēlēties sev vistīkamākās maltītes, tuvākajā laikā restorānu sarūpētās ēdienkartes būs pieejamas mājas lapā www.visit.cesis.lv un sociālajos tīklos.  Pirms došanās uz izvēlēto restorānu, obligāti jāveic galdiņu rezervācija.

Ik gadu Restorānu nedēļa norisinās divas reizes – pavasarī un rudenī. Šogad Cēsu novada Rudens restorānu nedēļa plānota no 3. līdz 12.novembrim.

ĒDIENKARTES

Restorāns "H. E. Vanadziņš"

 

Restorāns "Jāņoga"

 

Restorāns "Ungurmuiža"

 

Restorāns "Pavāru māja"

 

Restorāns "1815"

 

Restorāns "Zeit"

 

Restorāns "Jonathan SPA Estate"

 

Restorāns  "Kārļamuiža"

 

Restorāns "Villa Santa"

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top