Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Novērtē Cēsu novada Restorānu nedēļu!

16.11.2023

Novērtē Cēsu novada Restorānu nedēļu!

Aizvadīta rudens garšām piesātināta Cēsu novada Restorānu nedēļa. Akcijas laikā, sadarbojoties ar vietējiem amatniecības, kultūras, mākslas, zinātnes un mūsdienu radošo profesiju talantiem, Cēsu novada restorānu šefpavāri radīja vēl nebijušu piedāvājumu.

Cēsu novada Restorānu nedēļā piedalījās 11 restorāni no Cēsīm, Līgatnes, kā arī no Amatas un Pārgaujas apvienībām: H.E. Vanadziņš. Ziemeļu restorāns, restorāns “Jāņoga”, viesnīcas “Jonathan Spa Estate” restorāns, restorāns “Kannas”, viesnīcas “Kārļamuiža” restorāns, restorāns “Mango Sky Lounge”, restorāns “Pavāru māja Līgatnē”, viesnīcas “Villa Santa” restorāns, restorāns “Ungurmuiža”, viesnīcas “Zaķīši” restorāns un "Restorāns 1815”.

Restorāniem pievienojās tādi talantīgi novadnieki kā zīmola “an & angel” radītājs Artis Nīmanis, aktieris, uzņēmējs un politiķis Juris Žagars, sveču darbnīcas “Gardenia Eco” saimniece Aiva Balode, mūziķis Miks Dukurs, “Cēsu maize” saimnieks Agnis Elperis, ģitārists un komponists Kaspars Zemītis, Dr. med. Ieva Tolmane, uzņēmēja un pasākumu producente Gundega Skudriņa, dzīvesstila blogere Kristīne Danenbergsone, biškopis un zīmola “Bitītes” radītājs Arvis Mozuļčiks, kā arī Vidzemes zivju audzētavas “Dzērbenes foreles” īpašnieks Raivis Apsītis.

Lai nākamgad uzlabotu Restorānu nedēļas piedāvājumu, aicinām dalīties pieredzē, aizpildot anonīmu anketu, kas pieejama šeit.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top