Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Līgo nakts Raiskumā

21.06.2022

Līgo nakts Raiskumā

Jau šo ceturtdien, 23.jūnijā, Raiskuma parkā (Cēsu novadā) skatītāji tiek aicināti uz vērienīgu Līgo nakts koncertu – veltījumu leģendārajai filmai «Limuzīns Jāņu nakts krāsā». Atgādināsim, ka tieši Raiskumā, «Bieku» mājās, pirms mazliet vairāk nekā 40 gadiem tapa režisora Jāņa Streiča brīnišķīgais kino darbs. Pēc koncerta – balle līdz rīta gaismai.

Ieeja pasākuma norises vietā – no plkst.18, kad ikvienam būs iespēja darboties vainagu pīšanas darbnīcā, baudīt gardus ēdienus, Jāņu sieru, atspirdzinošus dzērienus un skaisto skatu uz Raiskuma ezeru. No plkst.18.30 uz lielā ekrāna varēs noskatīties filmu «Limuzīns Jāņa nakts krāsā». Plkst.20 sāksies koncerts – veltījums «Limuzīnam Jāņu nakts krāsā», kurā izskanēs gan neaizmirstamās dziesmas no filmas, gan skaņdarbi no Maestro Raimonda Paula plašā repertuāra. Koncertā piedalīsies Latvijas teātru dziedošie aktieri Erika Eglija-Grāvele, Elīna Vāne, Ieva Puķe, Imants Strads, Edgars Pujāts, Lelde Dreimane un Lauris Dzelzītis, bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies grupa «Vintāža». Pēc koncerta tiks iedegs lielais Līgo nakts ugunskurs un sāksies nakts zaļumballe, kuru atklās grupa «Credo», bet pēc pusnakts turpinās muzicēt un Jāņu rītu kopā sagaidīt aicinās «Jauno Jāņu orķestris», savukārt starplaikos līgotājus izklaidēs DJ Roberts Gobziņš.

«Divus gadus esam Līgojuši pa viensētām, bez kopīgiem Līgo svētkiem, zaļumballes, sadziedāšanās svētkiem, nu ir laiks nosvinēt – izdziedāties, izdejoties tā, kā vēl nekad!» aicina pasākuma rīkotāji, piebilstot: «Citi laiki, cita mode, citi tikumi un netikumi, citi varoņi un situācijas, bet nemainīga paliek Līgo svētku atmosfēra un cilvēku savstarpējās attiecības.»

Jāņu nedēļā koncerts – veltījums filmai «Limuzīns Jāņu nakts krāsā» - izskanēs arī Rojā, Bauskā un Preiļos.

Pasākumu atbalsta Cēsu novada Pārgaujas apvienības pārvalde.

Biļetes uz 23.jūnija pasākumu Raiskumā var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Biļetes pasākuma norises vietā maksās 20 EUR. Biļetes tikai uz pēckoncerta balli – 10 EUR.

! Ieeja pasākuma norises vietā – tikai vienu reizi (nebūs iespējas pamest pasākuma norises vietu un tad atgriezties).

Vairāk informācijas:

Sandis Mohovikovs, producents

E-pasts: sandismoh@gmail.com; mob. tālr. 29131458

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top