Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Ģimenes dienas pastaigu maršruts Cēsīs

12.05.2021

Ģimenes dienas pastaigu maršruts Cēsīs

No 14.maija līdz 16.maijam ikviena ģimene tiek aicināta doties pārgājienā pa Cēsu pilsētu un piedalīties ģimenes saliedējošās aktivitātēs “Ko Tu par mani nezini?”.

Pastaigu maršrutā ir iekļautas deviņas Cēsu ģimenēm nozīmīgas vietas, kuras apmeklējot pastaigas dalībniekus sagaidīs interesanti uzdevumi vai spēles. Šis būs brīnišķīgi kopā pavadīts laiks ar jaukiem un smieklīgiem ģimeņu stāstiem un atmiņām. Tā būs iespēja aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā.

Arī šogad ģimenēm būs iespēja saņemt īpašo Cēsu novada Ģimenes pasi. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus šogad Ģimenes pase būs elektroniskā versijā. Vairāk par to, kā iegūt Cēsu novada Ģimenes pasi uzzināsiet kādā no pastaigu pieturas punktiem.

Maršruta plāns no 14.maija līdz 16.maijam būs pieejams Cēsu novada mājas lapā www.cesis.lv. Uzdevuma izpildei būs nepieciešams viens viedtālrunis. Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un pārgājienā doties tikai ar savas ģimenes locekļiem.

Pastaigu maršrutu organizē Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” sadarbībā ar “Cēsu Kultūras un Tūrisma centru”.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top