Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
16°C
 

SākumsZiņas Cēsu Rudens restorānu nedēļa 2020

27.10.2020

Cēsu Rudens restorānu nedēļa 2020

No 31.oktobra līdz 8.novembrim Cēsīs jau trešo gadu notiek Cēsu rudens restorānu nedēļa. Cēsniekiem un pilsētas viesiem ir lieliska iespēja baudīt izsmalcinātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Gardēžus ieturēt maltīti aicina Cēsīs un apkārtnē iemīļoti seši restorāni – H.E. Vanadziņs. Ziemeļu restorāns, Villa Santa, Kārļamuiža, Ungurmuiža, Jāņoga un Jonathan SPA Estate.

Kā ierasts restorānu viesi var baudīt trīs kārtu maltīti. Akcijas dalībnieki piedāvā vienu īpašo piedāvājumu 20,00 EUR vai 25 EUR vērtībā. Ēdienkartes atšķiras no uzņēmumu ikdienā piedāvātā ēdienu klāsta, sniedzot neatkārtojamu garšu baudījumu.

Dodies baudīt Cēsu Rudens restorānu nedēļas īpašos piedāvājumus un apvieno to ar lielisku atpūtu Cēsīs un apkārtnē. Nesteidzīgi ieturies kādā no pilsētas un apkārtnes restorāniem un izmanto pieejamās tūrisma iespējas. Lai atpūta būtu ērtāka, arī Cēsu naktsmītnes ir sagatavojušas īpašu piedāvājumu Cēsu Rudens restorānu nedēļas baudītājiem – atlaidi nakšņošanas pakalpojumiem.

Viesnīca “Villa Santa”
20% atlaide nakšņošanai. Akcija darbojas 03.11; 04.11; 05.11.

Viesnīca “Ungurmuiža”
20% atlaide nakšņošanai. Akcija darbojas no 31.10.-08.11.

Viesnīca “Kārļamuiža”
Īpašs brokastu pārsteigums nakšņotājiem.  Akcija darbojas no 31.10.-08.11.

Viesnīca “Hotel Cēsis”   
10% atlaide nakšņošanai. Akcija darbojas no 31.10.-08.11.

Apartamenti “Cēsis boulevard apartments”
Nakšņo apartamentos divas naktis, bet maksā par vienu. Akcija darbojas no 31.10.-8.11.

Apartamenti "Cēsis Castle Park Apartment"
20% atlaide nakšņošanai. Akcija darbojas no 31.10.-08.11.

Brīvdienu māja “Celmi”
10% atlaide nakšņošanai. Akcija darbojas no 31.10.-08.11.

Pasākumi Cēsīs un apkārtnē 7.11.-8.11.

Neona šovs kultūras namā “Cata”
07.11. plkst.17.00

Kulta gaismas, neona šovs, kurš aizrāvis vairāku valstu skatītājus, ļauj atgriezties pagātnē un ielūkoties nākotnē. Skatītājus gaida senā Ēģipte, pirāti, citplanētieši, lāzercilvēki un citi stāsti. Pašas modernākās gaismu datortehnoloģijas, neona maģijas priekšnesumi pārsteigs gan mazu, gan lielus skatītājus.

Terrazo apdares plākņu izgatavošanas darbnīca mākslas rezidenču centrā “Rucka”
07.11. plkst.10.00
Terrazzo apdares plākšņu izgatavošanas darbnīcā būs iespēja apgūt jaunas zināšanas un iemaņas, kas pēc tam noderēs mājsaimniecībā, veicot uzlabojumus gan iekštelpās, gan ārtelpās. Terrazzo ir salikts materiāls, ko izmanto kā apdares risinājumu. Tas var sastāvēt no visdažādākajiem izejmateriāliem – marmora, kvarca, granīta, stikla vai citu materiālu skaidām un atgriezumiem, kurus apstrādā ar cementa un polimēru saistvielu – rezultātā iegūstot neregulāru dekoratīvu mozaīkas rakstu.

Svētdienas pārgājiens Latvijā gar un pa: Līgatnes upe  
08.11. plkst.9.00 pie tilta Augšlīgatnē
Katra mēneša otrajā svētdienā notiek vienas dienas pārgājiens pa kādu skaistu vietu Latvijā un šajos pārgājienos piedāvāts pievienoties bez dalības maksas. Spīd saule, līst lietus vai snieg sniegs – nekas nebūs šķērslis, ja ir forši cilvēki apkārt. Šajā reizē pārgājiens notiks gar Līgatnes upi ~15km garumā.

Svētku koncerts. Tautas dziesmas/Dieva dēli. Saules meitas koncertzālē “Cēsis”  
08.11. plkst.15.00

Jau divpadsmit gadus “ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā” top kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā – valsts svētku mēnesī pie skatītājiem atkal dosies jauna muzikāla koncertprogramma „DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS”, šoreiz godā ceļot tautas dziesmas.

Cēsu Rudens restorānu ēdienkartes
Pirms došanās uz izvēlēto restorānu, obligāti veicama iepriekšēja galdiņu rezervācija. Restorāni darbosies saskaņā ar aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem, ievērojot visus piesardzības pasākumus.

 

 

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top