Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
18°C
 

SākumsZiņas Cēsu Pavasara restorānu nedēļa ir atcelta uz nenoteiktu laiku

09.03.2020

Cēsu Pavasara restorānu nedēļa ir atcelta uz nenoteiktu laiku

Ņemot vērā visā Latvijas valsts teritorijā izsludināto ārkārtas situāciju ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību un līdz ar to ieviestajiem ierobežojumiem, uz nenoteiktu laiku tiek atcelta Cēsu Pavasara restorānu nedēļas norise.

Lai uzzinātu aktuālo informāciju par Cēsu Pavasara restorānu nedēļas norisi turpmāk, aicinām sekot līdzi Cēsu Tūrisma informācijas centra aktivitātēm sociālajos tīklos – Facebook `Tūrisms Cēsīs` un Twitter @VisitCesis vai mūsu mājas lapā www.visit.cesis.lv.

Jau informējām, ka sākot no 28. marta līdz 5. aprīlim, Cēsīs jau trešo gadu tika plānota Cēsu Restorānu nedēļa. Cēsniekiem un pilsētas viesiem tā ir lieliska iespēja baudīt izsmalcinātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Restorānos viesi var baudīt trīs kārtu maltīti. Ēdienkartes atšķiras no uzņēmumu ikdienā piedāvātā ēdienu klāsta, sniedzot neatkārtojamu garšu baudījumu.

Cēsu restorānu nedēļa pirmo reizi tika organizēta 2018. gada pavasarī. Katru gadu tā notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Šogad Rudens restorānu nedēļa plānota no 7.novembra līdz 15.novembrim.

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top