Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
27°C
 

SākumsZiņas Cēsu dziedātāji izaicina uz Mājdanci

07.01.2021

Cēsu dziedātāji izaicina uz Mājdanci

Vairāki Cēsu un apkārtnes dziedātāji - Una Daniela Aizgale, Elizabete Vētra, Elīna Krastiņa, Miks Dukurs, Mārtiņš Kanters u.c. ir ierakstījuši īpašu Jaungada sveicienu cēsniekiem – dziesmu “Saucam kopā Cēsis” – kas dažās dienās sasniegusi 89 000 skatījumu Cēsu Facebook vietnē. Ņemot vērā publikas atsaucību, dziesmas radošais kolektīvs nolēmis saukt kopā Cēsis un cēsniekus jaunam izaicinājumam – Mājdancim!

Kā norāda “Saucam kopā Cēsis” mūzikas un vārdu autore, Elīna Krastiņa, dziesma veidota tā, lai tai līdzi dziedāt un dejot varētu ikviens. “Šajā laikā, kad tik ierastais kļuvis sarežģīti piepildāms un satikšanās nav iespējama, ikviens var attālināti nākt kopā, lai sagādātu sev un citiem pozitīvus mirkļus, tā ienesot krāsas šī brīža ikdienā,” stāsta E.Krastiņa.

Mājdancis – kustīga alternatīva mājsēdei – nozīmē dziesmas “Saucam kopā Cēsis” pavadībā iedejotu un mobilajā telefonā vai kā citādi nofilmētu video fragmentu. Tas tiks izmantots, lai samontētu jaunu – pašu cēsnieku un visu, kam Cēsis sirdī, kopīgi un pašrocīgi nofilmētu – “Saucam kopā Cēsis” videoklipu.

Mājdancī jau iesaistījušies vairāki Cēsu novada amatiermākslas un tautas deju kolektīvi, taču atsaukties īpašajam izaicinājumam aicināts ikviens, jauns un vecs, vienatnē vai ar ģimeni – iesūtot pašiem savu video fragmentu uz WhatsApp numuru 26666365 līdz 2021.gada 7.februārim.

Ar savām balsīm "Saucam kopā Cēsis" skanējumu devuši Cēsu mūziķi Una Daniela Aizgale, Elizabete Vētra, Gunita Bārda, Elīna Krastiņa, Miks Dukurs, Reinis Reķis, Mārtiņš Kanters, Guntis Vecgailis, Vadims Kameņevs, Didzis Kreicbergs un Rihards Saule, instrumentālo pavadījumu iespēlējuši Kaspars Zemītis, Māris Radziņš, Māris Ozols, Ivo Stankevičs, Mārtiņš Opmanis un Cēsu saksofonu kvartets – Zintis Žvarts, Artis Ločmelis, Jānis Jansons, Monta Krūmiņa. Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir Elīna Krastiņa, skaņu ierakstu veikuši producents un aranžētājs Kristaps Krievkalns un skaņu režisors Armands Treilihs.

Video autori ir "Colortime": Reinis Janulis un Jānis Dunkurs.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top