Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Cēsīs pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš

01.05.2021

Cēsīs pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš

Pavasara pilnbriedā, 16. maijā Cēsīs, Rožu laukumā no plkst. 12:00 līdz 17:00 pirmo reizi notiks Street Food koncepta ēdienu tirdziņš “Pavasara garšas Cēsīs”, kas apvienos piecus ēdināšanas uzņēmējus, lai dalītos ar gardām maltītēm.

Street Food raksturīgas divas iezīmes, pirmkārt, ēdiens tiek gatavots “uz ielas” jūsu acu priekšā - teltīs, uz grila vai citām iekārtām. Otrkārt, ēdiens tiek pasniegts jau pilnībā gatavs, ēdams uzreiz un turpat. Vēl svarīgi, ka ielu ēdieni ir krietni lētāki nekā restorānu piedāvājums ikdienā, taču izceļas ar oriģinālām pagatavošanas tehnikām un dažādām inovācijām.

Ēdienu tirdziņa dalībnieki:  
- H.E. Vanadziņš Ziemeļu restorāns
- Kalna Paltes 
- Restorāns "KEST"
- Ungurmuižas restorāns
- viesnīcas "Villa Santa" restorāns

Dalībnieku piedāvātie ēdieni būs cenu kategorijā no 5 līdz 10 EUR. Lai iepazītos ar uzņēmēju ēdienkartēm, aicinām sekot līdzi aktualitātēm Cēsu Tūrisma informācijas centra sociālajos tīklos un mājaslapā.

Ēdienu tirdziņš “Pavasara garšas Cēsīs” notiks saskaņā ar Ministru kabineta š.g. 1. aprīļa sēdes lēmumu, atļaujot ielu tirdzniecības organizēšanu. Ielu tirdzniecības organizators apņemas ievērot drošas tirdzniecības protokolu.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts, iegūtais audio un video materiāls var tikt publiskots pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos.

Ēdienu tirdziņa dalībnieku ēdienkartes

 

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top