Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Cēsīs konferencē “Cilvēkfaktors” pulcēsies vadītāji, līderi un dažādu nozaru profesionāļi

21.03.2023

Cēsīs konferencē “Cilvēkfaktors” pulcēsies vadītāji, līderi un dažādu nozaru profesionāļi

Piektdien, 24.martā, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notiks konference “Cilvēkfaktors”, kas pulcēs vairāk nekā 300 vadītājus, līderus un dažādu nozaru profesionāļus.

Konferencē uzstāsies tādi vadītāji un eksperti kā Žanete Drone, Integrālā koučinga meistars un līderības trenere biznesa skolā INSEAD Francijā, Maksims Jegorovs, Accenture Latvijas filiāles vadītājs, Liene Cipule, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore, Normunds Šnē, Sinfonietta Rīga mākslinieciskais vadītājs, Vents Sīlis, Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, filosofs, sociologs un publicists, Jānis Rozenbergs, Cēsu novada domes priekšsēdētājs, Grigorijs Semjonovs, Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājs, Guntars Logins, biznesa treneris apmācību uzņēmumā Alpha Partners, pārdošanas kursa direktors SSE Riga  un citi. 

Konferences mērķis ir sniegt tās dalībniekiem papildus idejas, metodes, pieejas, kā efektīvāk strādāt un vadīt procesus, komandu, uzņēmumu. Konferences pirmā daļa tiks veltīta jautājumiem, kas šobrīd nodarbina uzņēmumu vadītāju prātus, domājot par organizācijas attīstību kopumā. Savukārt konferences otrajā daļā tiks aplūkoti dažādi komandu paradoksi un meklēti citi skatu punkti uz to, kā vadīt savu komandu. Konference noslēgsies ar tēmām, kas skar vadītāja individuālo izaugsmi - kādiem cilvēkiem ir viegli sekot, kādi ir vadītāja izaugsmes ceļi, ko darīt ar savām un komandas kļūdām, kā tās atzīt un kā no tām mācīties, kā arī literatūrzinātniece Janīna Kursīte lūkos, kas un kāds ir vadītājs mūsu folklorā.

Biļetes uz konferenci klātienē var iegādāties līdz 22. martam (ieskaitot), savukārt tiešraidei  - līdz pat konferences sākumam.

Biļetes un vairāk informācijas ŠEIT. 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top