Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
7°C
 

SākumsZiņas Cēsis kā tūrisma galamērķi popularizē starptautiskajās Hanzas dienās Nīderlandē

21.06.2017

Cēsis kā tūrisma galamērķi popularizē starptautiskajās Hanzas dienās Nīderlandē

Pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” kopā ar amatniekiem no Aušanas darbnīcas “Vēverīšas”, uzņēmumiem “Laureta Candles” un “Duck Woodworks” jūnija vidū prezentēja Cēsu tūrisma piedāvājumu, kā arī projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” aktualitātes Starptautiskajās Hanzas dienās Kampenā, Nīderlandē.

Arvien lielāka interese par tūrisma iespējām Vidzemē un tieši Cēsīs gadu gaitā tiek saņemta no Rietumeiropas valstu iedzīvotājiem, kuri par saviem brīvdienu galamērķiem jau izvēlas iepriekš neiepazītas valstis un reģionus. Piedaloties aptuveni simt pilsētām no četrdesmit valstīm, jūnija vidū, no 15.-18.jūnijam, Kampenā, Nīderlandē, norisinājās 37. Starptautiskās Hanzas dienas, kas sniedza iespēju to dalībniekiem popularizēt gan savu tūrisma piedāvājumu, gan saglabājušās Hanzas savienības vērtības un arodus. Dalībnieku vidū ar plašu tūrisma materiālu klāstu un amatnieku darbnīcām piedalījās un apmeklētāju atzinību guva vēsturiskās Hanzas pilsētas - Cēsu - pārstāvji.

Foto no Cēsu TIC un Matiasa Jansona privātā arhīva

Par projektu:

Sadarbojoties  11  Latvijas,  Igaunijas  un  Zviedrijas  partneriem,  no  2015. gada oktobra līdz 2018. gada decembrim tiek ieviests projekts “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai”. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās  Baltijas  programmas  2014-2020.  gadam  atbalstu,  un  tā  mērķis  ir  stiprināt  vēsturiskās  Hanzas  savienības vērtības.  No  Latvijas  projektā  piedalās  Cēsu  Kultūras  un  Tūrisma  centrs,  Kokneses,  Limbažu,  Pārgaujas  un  Kuldīgas novadu pašvaldības, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes plānošanas reģions, savukārt no Igaunijas projekta partneri ir Pērnavas un Vīlandes pilsētu pašvaldības, bet no Zviedrijas –Gotlandes reģions un Gotlandes tūrisma attīstības aģentūra “Inspiration Gotland”, kas ir arī projekta vadošais partneris.

Informāciju sagatavoja:
Santa Niedola
P/A “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” galvenā tūrisma speciāliste
+371 26674261
santa.niedola@cesis.lv
www.visit.cesis.lv

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top