Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
27°C
 

SākumsZiņas Atvērtajās dienās laukos 2021 satiec arī Cēsu apkārtnes uzņēmējus

02.06.2021

Atvērtajās dienās laukos 2021 satiec arī Cēsu apkārtnes uzņēmējus

Tradicionālais Latvijas lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums Atvērtās dienas laukos 2021 arī šogad aicina brīvdienās nepalikt pilsētā un doties ciemos pie uzņēmējiem!  Četras dienas no 10. jūnija līdz 13. jūnijam ciemiņus gaidīs arī Cēsu un apkārtnes uzņēmēji un tūrisma objekti.

Atpūtas uz izziņas iespējas “Atvērtajās dienās laukos” būs gana plašas, jo šogad viesu uzņemšanai pieteicies rekordliels pasākuma dalībnieku skaits – vairāk kā 240 dalībnieku.

No 10. līdz 13. jūnijam ar īpaši sagatavotām programmām, degustācijām, atlaidēm ražojumu iegādei un citiem piedāvājumiem ārpus ierastā ciemos gaida mājražotāji, amatnieki, pārtikas ražotāji, naktsmītnes, pirtnieki, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas, arī sporta un izklaides vietas.

Lai saplānotu ceļojumu, jāieskatās pasākuma interneta vietnē www.celotajs.lv/atvertasdienas. Te atradīsiet visu informāciju – kas ir “Atvērtās dienas laukos”, kas gaida ciemos, ko varēs darīt, redzēt, nogaršot un iegādāties, un kā tur nokļūt. Norādītas arī dienas, kurās katrs pasākuma dalībnieks piedalās, daudzviet ir arī konkrēti apmeklējuma laiki.

Braucienu var plānot pēc pasākuma dalībnieku atrašanās vietas, izmantojot tiešsaistes karti: https://www.celotajs.lv/lv/conf/ADL2021/karte

Kartē dalībnieki atzīmēti ar simboliem, norādot nodarbošanās veidu, piemēram, maizes cepēji, vīndari, dārzi. Par katru var izlasīt īsu “Atvērto dienu” piedāvājuma aprakstu un, ja tas ieinteresējis, atvērt plašāku aprakstu ar kontaktinformāciju, pašas saimniecības mājas lapu un Facebook profilu.

Saimnieki ir sagatavojušies ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus, un tas tiek sagaidīts arī no viesiem, tādēļ šogad obligāti nepieciešams apmeklējumu pieteikt iepriekš, precizējot laiku, apmeklētāju skaitu un citu svarīgu informāciju!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top