Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Atbalsti Cēsu un apkārtnes uzņēmējus – pasūti maltīti līdzņemšanai vai ar piegādi

10.11.2020

Atbalsti Cēsu un apkārtnes uzņēmējus – pasūti maltīti līdzņemšanai vai ar piegādi

Mainoties situācijai, neatsakies no saviem iecienītākajiem ēdieniem - pasūti tos līdzi ņemšanai vai ar piegādi uz sev vēlamo adresi. Šis varētu būt īstais laiks, kad iepazīties ar Cēsu un novada ēdināšanas uzņēmumu sniegto piedāvājumu un izvēlēties savus favorītus vai iepazīt jaunus, līdz šim neizmēģinātus restorānus un kafejnīcas.

Atbalsti vietējos ēdināšanas uzņēmumus un pasūti maltīti līdzņemšanai vai piegādei savā dzīvesvietā vai darba vietā. Ēdināšanas uzņēmumu piedāvātais maltīšu klāsts ir plašs – sākot no ātro uzkodu piedāvājumiem līdz restorānu kvalitātes maltītēm.

Pirms lēmuma pasūtīt maltīti no  kāda Cēsu puses restorāna vai kafejnīcas, aicinām iepazīties ar to darba laikiem. Esam apkopojuši līdz šim pieejamo informāciju, kuru pakāpeniski atjaunosim. Tā pieejama ŠEIT!

Tomēr aicinām sekot līdzi uzņēmumu jaunumiem to sociālajos tīklos, lai būtu zinoši par izmaiņām. Ja, esi tās pamanījis, lūdzu paziņo to arī mums, rakstot uz e-pastu: info@cesis.lv vai zvanot pa tālruni +371 28318318.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top