Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
-3°C
 

SākumsZiņas Ziemassvētku pietura Cēsis

30.11.2022

Ziemassvētku pietura Cēsis

Šogad Ziemassvētku gaidīšanas laikā cēsniekus un pilsētas viesus iepriecinās un svētkiem noskaņos plaša notikumu programma “Ziemassvētku pietura – Cēsis”. Rožu laukumu šogad rotās ne tikai svētku egle, bet arī Ziemassvētku vecīša namiņš un katru nedēļas nogali varēs apmeklēt sirds siltus koncertus.

3. decembrī no plkst. 15.00 līdz 17.00 savā Rožu laukuma namiņā ciemiņus uzņems Ziemassvētku vecītis. Ikviens, gan liels, gan mazs aicināts pasēdēt klēpī vecītim un norunāt kādu skaistu dzejoli vai pastāstīt kādu asprātīgu anekdoti. Tajā pašā laikā arī egle atdzīvosies un parunāsies ar katru garāmgājēju. Savukārt plkst. 17.00 visi aicināti uz cēsnieku koncertu un svētku Egles stāstu. Koncertā uzstāsies Cēsu Kultūras centra ansamblis “Tieši tāpēc” un jauktais koris “Beverīna”, Cēsu Bērnu un jauniešu centra popgrupa “Vizbulēni" un Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas Vidusskolas audzēknes - Lelde Mūrmane un Linda Biļinska.

Savukārt 10.decembrī plkst. 17.00 uz koncertu “Ziemassvētku gars” aicinās pūtēju orķestris “Cēsis” un baritons Nauris Indzeris. Ziemassvētku vecītis savā namiņā gaidīs viesus pirms koncerta no plkst. 15.00.

17.decembrī no plkst. 10.00 Rožu laukumā cēsniekus un novada iedzīvotājus gaidīs amatnieki un mājražotāji Ziemassvētku tirdziņā. Varēs iegādāties dāvanas un gardu produkciju svētkiem. Ziemassvētku vecīša namiņa durvis vērsies plkst. 15.00, lai varētu Ziemassvētku vecītim pastāstīt savus labos darbus un kvēlākās vēlmes. Plkst. 17.00 koncertā “Ziemas miers” uzstāsies dziedātāja Linda Ķaukule un ģitārists Jānis Žagariņš.

Ziemassvētku tirdziņš darbosies arī 18.decembrī no plkst. 13.00 līdz 18.00. Ziemassvētku vecītis savā namiņā vēl pēdējo reizi šajā gadā gaidīs ikvienu cēsnieku, novadnieku un pilsētas viesi no plkst. 15.00. Savukārt plkst. 17.00, pavadot Ziemassvētku vecīti, koncertu “Melodiju karuselis” sāks dziedātājs un aktieris Emīls Kivlenieks kopā ar dziedātāju Anniju Putniņu un pianistu Anatoliju Livču.

Katru Adventes svētdienu plkst. 19.00 pūtēju orķestris "Cēsis" aicina apmeklēt "Torņa mūzikas" koncertus. Sv. Jāņa baznīcas zvanu tornī orķestra dalībnieki atskaņos populāras Ziemassvētku melodijas.

Torņa mūzikas koncerti izskanēs:
  • 4. decembrī
  • 11. decembrī
  • 18. decembrī

Gaidīsim svētkus kopā Rožu laukumā!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top