Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
27°C
 

SākumsZiņas Svētku akcija Cēsu Drauga kartei

17.12.2018

Svētku akcija Cēsu Drauga kartei

Šajā brīnumainajā Ziemassvētku laikā un gaidāmajā gadu mijā, no 17. decembra līdz 6. janvārim noritēs akcija, kuras ievaros tās īpašnieks varēs pagarināt esošo vai iegādāties no jauna Cēsu Drauga karti ar termiņu uz diviem gadiem.

Iegādājoties karti iespējams saņemt dažādas atlaides no 5% līdz pat 50% un īpašos piedāvājumus Cēsu pilsētā un apkārtnē piedāvātajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, auto nomai, kultūras pasākumiem, ēdināšanas pakalpojumiem, veselībai un skaistumkopšanai  un naktsmītnēm.

Ja vēlies atpūsties Cēsīs, izbaudīt pilsētas dzīvesstilu un reizē ietaupīt, tad esi laipni aicināts kļūt par Cēsu draugu!

Cēsu Drauga karti iegādāties var Cēsu Tūrisma informācijas centrā Baznīcas laukumā 1 un Cēsu Pils kompleksa apmeklētāju centrā Pils laukumā 9, aizpildot pieteikuma anketu un veicot samaksu EUR 5,70 - jaunas kartes noformēšana, EUR 4,30 - atkārtotas kartes noformēšana,

Vairāk par kartes sniegtajām iespējām lasi šeit: http://www.muzejs.cesis.lv/lv/drauga-karte/ 

Par īpašu cenu piedāvājam iegādāties arī galda spēli “Latvijai 100”. Līdz gada beigām tās cena ir 20,00 EUR (iepriekšējā cena 28,50 EUR). Tāpat kā Cēsu Drauga karti, šo spēli var iegādāties Cēsu Tūrisma informācijas centrā Baznīcas laukumā 1 un Cēsu Pils kompleksa apmeklētāju centrā Pils laukumā 9.

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs ikvienam vēl gaišu domu, spožu sapņu un labu darbu piepildītu šo svētku laiku!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top