Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
-1°C
 

SākumsZiņas Vasara Cēsu novada terasēs

07.06.2022

Vasara Cēsu novada terasēs

Vasara ir beidzot klāt un solās būt fantastisks laiks, lai sēdētu un baudītu gardu maltīti un dzērienus Cēsu novada kafejnīcu, restorānu un bāru skaistajās terasēs. Brauciet uz mūsu puses brīnišķīgajām terasēm un baudiet vasaru! Apskati un izvēlies uz kuras terases gardu maltīti baudīsi Tu!

Vecpilsētas kebabs līdz ar lokācijas maiņu izveidojuši fantastisku terasi, kur nobaudīt kebabu, uzkodas vai kādu dzērienu!

H.E. Vanadziņa restorāns kā katru gadu priecēs ar baudpilniem ēdieniem un savu askētisko terasi, kurai odziņu iedod iekšpagalma miers un augi, kā arī skaistais skats, kas paveras uz Sv. Jāņa baznīcas torni.

Zaļa zāle ik vienu uzņems savā omulīgajā un romantiskajā terasē uz, kā runā, pilsētā gardākajiem burgeriem.

Kafe “Priede” klusā un mierīgā atmosfērā savā iekšpagalmā uzņems uz gardu maltīti un atsvaidzinošiem kokteiļiem.

Jāņoga uz gardu maltīti aicina ik vienu, gan mazu, gan lielu, kur atpūsties no ikdienas steigas un gūt garšas baudu!

Netradicionālākai maltītei ir vērts aiziet uz Go To Sushi Bar, kur uz terases būs iespēja baudīt suši ar skatu uz Cēsu vecpilsētu.

THE IELA atvērusies uz Rīgas ielas pavisam nesen! Personāls parūpēsies par mājīgu atmosfēru, fantastisku apkalpošanu un iecienītiem ēdieniem un dzērieniem!

Kafejnīca “Province”, “Pagrabiņš” un "AROMA" uz savām āra terasēm gaidīs kā pa dienu, tā vakarā, baudi pusdienas un vakariņas vienkāršā un patīkamā gaisotnē.

Gardas un sātīgas picas noteikti jānobauda kafejnīcās "Bekko" un "Studio Pizza", kuras arī iekārtojušas omulīgas āra terases!

Mākslas telpa MALA ir kafejnīca, kas atrodas vēsturiski piesātinātā vecā alus brūža teritorijā, arī viņi laipni aicina uz savas terases baudīt dzērienus un maltīti, kā arī patīkami pavadīt kopā laiku koncertos un citās kultūras aktivitātēs.

Alus darītava un bārs "Trimpus" ļaus iziet cauri neaizmirstamam garšas ceļojumam, nobaudot pašbrūvētu alu, kokteiļus un pašu gatavotas limonādes, tam visam papildus ir iespēja baudīt skaistus saulrietus un patīkamus vakarus uz terases vecpilsētā.

Vinetas un Allas Kārumlāde aicina uz terases skaistajā Cēsu vecpilsētā baudīt brokastis, pusdienas, gardas kūkas un arī dzērienus!

Cafe7bar aicina uz savas terases nobaudīt gardus našķus un dzērienus draugu kompānijā vai ģimenes lokā!

Kafejnīca Smilga Cakes&wine pašā Cēsu vecpilsētas sirdī piedāvā baudīt gardas brokastis, pusdienas, uzkodas un sātīgos salātus, tāpat arī visplašāko kūku sortimentu, dzērienus, kokteiļus un plašu vīna sortimentu. Kafejnīca atrodas starp Rožu laukumu uz Sv. Jāņa baznīcu. No terases varēsiet baudīt brīnišķīgu skatu uz Sv. Jāņa baznīcu, bet no romantiskā balkoniņa- uz Rožu laukumu.

Krodziņā "GLENDELOKA" būs sagaidāma mājīga atpūtas vieta, kur varēs baudīt gan gardu ēdienu izvēli, gan relaksēties brīvajā dabā uz terases un kādu reizi pavadīt savu maltīti ar dzīvās mūzikas izpildījumu fonā!

Local Concept aicina uz gardiem našķiem un nesteidzīgiem dzērieniem uz savs terases, kas paveras ar skatu tieši uz Sv. Jāņa baznīcu!

Gastrobārs Pietura uzņems terasē piedāvājot daudzveidīgu ēdienkarti ik viena gaumei! Aizbrauc un pārliecinies par to!

Kafejnīca Melturi gaidīs kā no rīta, tā arī vēlā vakara stundā uz bagātīgu un sātīgu maltīti!

Kafejnīca “ZEIT” Līgatnē gaidīs gan draugu kompāniju, gan ģimeni uz plašu āra terasi svaigā gaisā, kur ēdienkarte būs piemērota gan maziem, gan lieliem - iepriecinās ik viena garšas kārpiņas!

Raiskuma café uzņems savā terasē skaistā dabas ielokā pie Apaļkalna kempinga, kur ēdienkarte būs piemērota jebkurai gaumei.

Restorāns 1815 Līgatnē ļaus nobaudīt gardu maltīti, kur apvienojot mieru ar dabas krāšņumu, vēstures šarmu ar šodienas enerģiju vecajās labības glabātuves telpās ir radīta vieta restorānam.

Pavāru māja Līgatnē nesen atklājuši savu vasaras terasi. Nobaudi neaizmirstamu garšas piedzīvojumu patīkamā atmosfērā!

Burgers 66 Līgatne aicina nobaudīt gardus burgerus, sulīgas ribiņas un klasiskas picas.

Ungurmuižas restorāns aicina svaigā gaisā, koku un parka ielokā nobaudīt latvisku un baudpilnu maltīti!

Aizbrauc brokastīs, pusdienās vai vakariņās arī uz citām kafejnīcām un restorāniem Cēsu novadā! Ik viens tiks laipni uzņemts un apkalpots, lai nobaudītu gardu maltīti!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top