Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
27°C
 

SākumsZiņas Ungurmuižā koncertēs Krista Saržanta kvintets

11.04.2018

Ungurmuižā koncertēs Krista Saržanta kvintets

Starptautiskās džeza dienas ietvaros 29. aprīlī plkst. 18.00 Ungurmuižā uzstāsies Krista Saržanta kvintets. Tā būs unikāla iespēja dzirdēt Latvijā pazīstamus mūziķus.

Uzstāsies:
Krists Saržants - klavieres
Rūta Dūduma - balss
Dāvis Jurka - saksofons
Stanislav Yudin - bass
Kaspars Kurdeko – bungas

Ieeja 15,00 EUR, Cēsu Drauga kartes īpašniekiem – 10,00 EUR

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un, iepriekš rezervējot, muižā pirms koncerta.

Krists Saržants ir latviešu komponists/pianists. Absolvējis Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu un šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Līdz šim sadarbojies ar vairākiem ievērojamiem mūziķiem, aktīvi piedalījies festivālos un meistarklasēs. Krists savā mūzikā izmanto modernās klasiskās mūzikas tehnikas, polifonas melodijas, filmu mūzikas iedvesmotas harmonijas un džeza improvizācijas. Kā pats saka, lielāko iespaidu uz viņu atstājuši komponisti/mūziķi Nils Frahm, Martin Kuuskmann, Tigran Hamasyan, Avishai Cohen, Taylor Eigsti, Max Richter un Philip Glass.

Krista Saržanta kvintets radies 2017. gadā. Sākotnēji, lai ierakstītu promocijas disku, kas sastāvēja no četrām Krista oriģinālkompozīcijām un vienas latviešu tautas dziesmas aranžijas. Disks tika neoficiāli pašizdots vien 30 kopijās Jazzahead! gadatirgum. Vēl divās ierakstu sesijās kvintets turpināja darbu pie kompozīcijām, izveidojot debijas albumu, kura publicēšana paredzēta 2018. gadā. Šobrīd Krista Saržanta kvintets uzstājas dažādās Latvijas koncertvietās, izpildot Saržanta oriģinālmūziku, kā arī džeza standartu un latviešu tautas dziesmu aranžijas.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Ņevečorova
Ungurmuiža, Raiskuma pagasts,
Pārgaujas novads, LV 4146
Tālr. +371 22007332
www.ungurmuiza.lv

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top