Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
-2°C
 

SākumsZiņas Skujene aicina! Izbaudi vietējo garšu un tūrisma piedāvājumu!

09.06.2022

Skujene aicina! Izbaudi vietējo garšu un tūrisma piedāvājumu!

Cēsu novadā mežu ielokā atrodas apslēpts dārgums – Skujene! Šeit darbojas aktīvi ļaudis un viesmīlīgi saimnieki. Šeit ir ko redzēt, piedzīvot un pagaršot!

Tur, kur Gaujas sākums un Elkas kalna saimniecība, vari sākt ar brokastīm.Pēc tam piestāj Pērkoņu galā, satiec Kalna Gaviešu saimniekus, savāri ziepes pie DA'ZIEPE un iestiprinies kvinojas un amaranta audzētāju saimniecībā Gusts Apinis. Pusdienu laikā iegriezies Skujenes centrā, apskati plašāko ekspozīciju Krāmu un seno lietu muzejā, aprunājies ar Skujenes Pilskalna apsaimniekotājiem, apmeklē informācijas punktu - suvenīru tirgotavu “Simts sīkumu etīdes” un iepērcies veikalā, kur apmeklētājus gaida interaktīvais ziņojumu dēlis un Skujenes ražotāju preču stends. Pēc tam notiesā kādu našķi zemnieku saimniecībā “Indrāni”. Turpini savu ceļojumu Sērmūkšos, apskatot partizānu bunkuru, muižu un dižozolus. Jūsmo par Deko Dobi un mielojies ar mājas kūpinājumiem pie Sendijas Sprukules-Circenes. Visbeidzot pavakariņo Kosas Liepiņās un meklē naktsmājas atpūtas bāzē “Ezerrozes”!

Ņem mājas restorānu līdzi ceļojumā. Skujenes čaklie saimnieki ir sagatavojuši piknika grozus gan veģetāriešiem, gan "gaļēdājiem”, gan bezglutēna, gan vegānas pārtikas cienītājiem. Ar piedāvājumu vari iepazīties ŠEIT.

Skujenē ir, ko redzēt, un Skujenē ir, ko baudīt!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top