Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
27°C
 

SākumsZiņas Satiec savu meistaru Cēsīs un apkārtnes novados

02.09.2020

Satiec savu meistaru Cēsīs un apkārtnes novados

No 4. līdz 6. septembrim Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina gūt praktiskas zināšanas vērienīgākajā tradicionālo prasmju apgūšanas pasākumā “Satiec savu meistaru 2020”. Šogad savā pieredzē dalīsies un rosinās darboties 195 dažādu amatu meistari  vairāk nekā 100 vietās visā Latvijā, tostarp arī Cēsu un apkārtnes novados.

Pasākuma piedāvātās iespējas ir plašas. Sākot no rokdarbiem, lekcijām un radošajām darbnīcām līdz pirts rituāliem.  Cēsu un apkārtnes novadus pārstāvēs vairāki dalībnieki – Vaives Tautas nams ar čaklajām amatu mājas meistarēm, veikaliņš “Saadi” ar adīšanas meistarklasi, Āraišu Ezerpils arheoloģiskais parks, kurā notiks stāstnieku meistarklase, amatu meistares no Amatas novada - Dace Marauska (vilnas vēpršana) un Agrita Krieviņa – Sila (pastalu darināšana), kā arī Raunas audēju kopa un Līgatnes Amatu māja. Informācija par dalību meistarklasēs, norises laiku un ieejas maksu - http://www.satiecsavumeistaru.lv/.             

Pasākums “Satiec savu meistaru” notiks jau divpadsmito reizi, un tas ir kļuvis par gaidītu notikumu un guvis lielu atsaucību no meistaru un apmeklētāju puses.  Tā būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un pārmantošanu, kā arī meistariem, viņu zināšanām un prasmēm.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top