Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
27°C
 

SākumsZiņas Raunā atvērts pašapkalpošanās veikals

28.05.2021

Raunā atvērts pašapkalpošanās veikals

Ģimenes uzņēmumā „Siera ražotne”, kas Raunas novadā ražo beramos sierus un Mājas makaronus, atvērts pašapkalpošanās veikals.

Ražotnes vadītājs Ilmārs Ceriņš atklāj: „Šobrīd ierobežojumu dēļ cilvēki vairs neceļo lielās grupās, bet izvēlas Latviju apceļot individuāli – ar ģimeni vai draugiem. Mūsu siera un makaronu ražotne ir ļoti iecienīta tūristu vidū, tāpēc arvien biežāk radās situācijas, kad mums pašiem neesot uz vietas, saņēmām zvanus no cilvēkiem, kuri ir pamanījuši norādi uz ražotni, iebraukuši un vēlas nopirkt mūsu sieru un makaronus. Lai turpmāk ikviens jebkurā laikā varētu iegādāties produktus, atvērām pašapkalpošanās veikalu. Iebrauc, izvēlies, kuru sieru un makaronus vēlies, norēķinies un dodies tālāk – tieši tik vienkārši!”

Ražotnes pašapkalpošanās veikaliņš atrodas Parka ielā 4a, Raunā, Raunas novadā.

SIA „Siera ražotne” Raunas novadā jau 15 gadus ir vienīgais uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Viena no siera galvenajām sastāvdaļām – sierāboliņš – tiek audzēts pašu dārzā. Ražotnē top arī citi beramie sieri – ar baravikām, ar garšaugiem, siers Ķiplociņš, kā arī Zelta jeb gī sviests un dažādu veidu makaroni.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top