Senatne mūsdienās

Cēsis
Clear
25°C
 

SākumsZiņas Radīta Eiropas kultūras galvaspilsētas Cēsu kandidatūras mājas lapa

17.03.2021

Radīta Eiropas kultūras galvaspilsētas Cēsu kandidatūras mājas lapa

Kā zināms Cēsis kandidē uz Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027.gadā. Cēsu EKG2027 komanda ir izveidojusi Eiropas kultūras galvaspilsētas Cēsu kandidatūras mājas lapu.

Ieskaties, uzzini vairāk un esi daļa no Cēsu 2027.gada zvaigžņu ceļa https://cesis2027.lv/!

Cēsis nevar atļauties nekandidēt Eiropas kultūras galvaspilsētas titulam aiz cieņas pret pilsētas ēkās iekausēto laiku, ko tur gadsimtu garumā mūrējušas Latvijas radošās un kultūras zvaigznes! Cēsis nevar atļauties nekandidēt arī mūsdienu laiku vārdā, kad 2020.gads īpaši trekni pasvītro mākslas un kultūras patieso vērtību mūsu cilvēcības radīšanas un uzturēšanas procesā.

Cēsis pievelk jaunus talantus, uzņem Eiropas līmeņa māksliniekus. Cēsis liek diskutēt un urda prātu. Cēsis ir mājvieta mākslas festivālam, lielākajam sarunu festivālam Baltijā un citiem neskaitāmiem kultūras notikumiem. Cēsis ir daba. Cēsis ir mājas. Cēsis ir izglītība. Te mācījušies vieni no izcilākajiem Latvijas literātiem, dzejniekiem un rakstniekiem. Ne tikai cēsnieki mācās, Cēsis joprojām mācās un rada!

Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukums 2027.gadā tiks piešķirts vienai Latvijas un vienai Portugāles pilsētai. Šī ir otrā Cēsu kandidēšana uz titulu. 2014.gadā Cēsis piekāpās Rīgai.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top