Senatne mūsdienās

Cēsis
Cloudy
7°C
 

SākumsZiņas Projekta HANSA Latvijas partneru sanāksme Koknesē

08.08.2017

Projekta HANSA Latvijas partneru sanāksme Koknesē

Trešdien, 2.augustā, projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” Latvijas partneri tikās Koknesē, Tūrisma informācijas centrā, lai pārrunātu projekta gaitu un aktualitātes.

Katrs projekta partneris ir ieguldījis daudz darba, lai jau tuvāko mēnešu laikā katram interesentam lietošanai būtu pieejama Hanzas pilsētu mobilā aplikācija piecās valodās. Tās izstrādes procesā katrs no partneriem ir saskāries ar dažādiem izaicinājumiem un idejām satura papildināšanai, kas kopīgi ir apspriests tikšanās laikā. Tikšanās laikā partneri vienojušies arī par mediju braucieniem, to programmu sagatavošanu, iekļaujamajiem galamērķiem u.c. projekta veiksmīgai izpildei būtiskiem kritērijiem.

Lai Hanzas savienības vārdu un vērtības popularizētu plašākai auditorijai, katrs no partneriem ir izgatavojis dažādu tematisko suvenīru līniju, kā arī drukāto materiālu klāstu. Partneru tikšanās laikā notikusi ideju apmaiņa suvenīru līnijas un drukāto materiālu klāsta paplašināšanai katrā no pilsētām. Partneri iepazinušies ar tematisko pasākumu organizēšanas iespējām un izaicinājumiem, kā arī vienojušies par tālākiem darbiem Hanzas kulinārijas popularizēšanai.

Sadarbojoties  11  Latvijas,  Igaunijas  un  Zviedrijas  partneriem,  no  2015. gada oktobra līdz 2018. gada decembrim tiek ieviests projekts “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai”. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās  Baltijas  programmas  2014-2020.  gadam  atbalstu,  un  tā  mērķis  ir  stiprināt  vēsturiskās  Hanzas  savienības vērtības.  No  Latvijas  projektā  piedalās  Cēsu  Kultūras  un  Tūrisma  centrs,  Kokneses,  Limbažu,  Pārgaujas  un  Kuldīgas novadu pašvaldības, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes plānošanas reģions, savukārt no Igaunijas projekta partneri ir Pērnavas un Vīlandes pilsētu pašvaldības, bet no Zviedrijas –Gotlandes reģions un Gotlandes tūrisma attīstības aģentūra “Inspiration Gotland”, kas ir arī projekta vadošais partneris.

Informāciju sagatavoja:
Santa Niedola
P/A “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” galvenā tūrisma speciāliste
+371 26674261
santa.niedola@cesis.lv
www.visit.cesis.lv

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top