Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
27°C
 

SākumsZiņas Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties neklātienes gidu kursiem.

25.01.2019

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties neklātienes gidu kursiem.

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties neklātienes gidu kursiem. E-apmācības kurss balstās uz individuālu darbu ar katru dalībnieku, izmantojot e-pasta komunikāciju. Kursi norisināsies no 4.februāra līdz 12.aprīlim. Šajā laikā dalībniekiem elektroniski tiks nosūtīti materiālu apkopojumi par 4 tēmām – Cēsu pilsētas vēsturi, Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsturi, pils arheoloģisko izpēti un saglabāšanu, kā arī par Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīciju un Cēsu Sv.Jāņa baznīcu. Ar gidu kursu tēmām un izmantoto literatūru iespējams iepazīties ŠEIT. Par katru tēmu tiks veikta zināšanu pārbaude, un kursu noslēgumā katram dalībniekam būs rakstiski jāizstrādā ekskursijas stāstījums gan par Cēsu viduslaiku pili, gan par Cēsu Vēstures un mākslas muzeja pastāvīgo ekspozīciju „Cēsis – Latvijas vēstures simbols”.

Pēc veiksmīgas kursu nosacījumu izpildes, uz trim gadiem kursantiem tiks piešķirta apliecība „Ekskursiju vadītājs Cēsu pils kompleksā”. Labākajiem kursu beidzējiem tiek piedāvāta iespēja strādāt Cēsu pils kompleksā par gidiem, iepriekš nokārtojot eksāmenu- ekskursijas vadīšanu klātienē.

Ar gidu e-apmācību norises kātību iespējams iepazīties ŠEIT.

Pieteikties kursiem var līdz 2019.gada 1.februārim pa e-pastu ieva.kalnina@cesis.lv. Piesakoties jānorāda tūrisma aģentūras nosaukums, gida vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese un e-pasts. Maksa par e-apmācībām ir 43,00 EUR no personas. Informācija uzziņai pa tālruni 26339342 Ieva Kalniņa.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- sestdiena 10:00 - 18:00

Svētdiena 10:00 - 15:00

Top