Senatne mūsdienās


 

SākumsZiņas Pieteikšanās pārgajienam LAMPA Interreg Hike

02.09.2020

Vēl tikai šodien un rīt 3. septembrī iespējams pieteikt dalību pārgajienā LAMPA Interreg Hike. Pārgājiens notiks sestdien, 5. septembrī.

Ieklausies dabas skaņās, savā iekšējā monologā vai sāc aizraujošu sarunu ar kādu no līdznācējiem 16 km garā dabas pārgājienā ar Interreg Latvija.

Nepieciešamais aprīkojums: pārgājienu apavi, 1l+ dzeramais ūdens, uzlādēts mobilais tālrunis, lietus jaka, uzkodas, lukturītis ar rezerves baterejām, maiņas zeķes, atstarotājs drošībai uz ceļa un peldlietas, ja vēlies piedalīties vakara peldē.

Vakara pārgājiena maršruts seko Mežtaka - Forest trail septītās dienas posmam Cēsis - Caunītes gar Gaujas upi līdz Ērgļu klintīm un atpakaļ uz Cēsīm. Tikšanās vieta – Cēsu Koncertzāle.

Lai pievienotos pārgājienam, spied "iešu" pasākuma facebook lapā, aizpildi reģistrācijas formu (Reserve a space) un laicīgi ierodies norises vietā. Dalība bez maksas.

Pārgājiens organizēts angļu un latviešu valodās. Plānotais vakara pārgājiena ilgums ap 5 stundām. Gadījumā, ja steidzies, maršrutu iespējams saīsināt uz pusi, izlaižot Ērgļu klints posmu.

Drošākai navigācijai lūdzam iepriekš lejupielādēt pārgājiena maršrutu. Fails eksportējams arī kā gpx maršruts viedpulksteņiem vai citām navigācijas ierīcēm. Rediģētā gala versija būs pieejama šajā saitē nedēļu pirms pasākuma sākuma.
https://my.viewranger.com/route/details/MzExMzk1OA==

Pārgājienu organizē VARAM sadarbībā ar Interreg programmām. Par pašu pārgājiena praktisko pusi atbild Movement Spontaneous.
NB! Pasākuma laikā tiks uzņemti foto un video materiāli. Papildu informācijai un jautājumiem, sazinies ar organizatoriem: 26770904 Kristaps 26368790 Andra, 25925972 Matijs.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top