Senatne mūsdienās

Cēsis
Sunny
30°C
 

SākumsZiņas Piesakies Cēsu Pils gidu kursiem!

03.02.2020

Aicinām pieteikties gidu kursiem Cēsīs!

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt padziļinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi, Cēsu viduslaiku un Jauno pili, kā arī Āraišu ezerpili. Gidu kursi dos lielisku iespēju uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, praksē nostiprināt svešvalodu zināšanas un apgūt gidu darba pieredzi.

Atraktīvākajiem, labākajiem kursu beidzējiem tiks piedāvāts aktīvs un radošs darbs vēsturiskā vidē, kas ietver iespēju vadīt ekskursijas Cēsu viduslaiku pilī, Jaunajā pilī izvietotajā muzeja ekspozīcijā, vecpilsētā, kā arī Āraišu arheoloģiskajā parkā.

Kursi notiks klātienē no š.g. 6. februāra līdz 30. aprīlim. Kursu ietvaros dalībnieki apgūs ne tikai vēsturiskās zināšanas, bet arī tiks iepazīstināti ar gidu uzvedības ābeci - runas kultūru, sevis pasniegšanu publikas priekšā. Nodarbības vadīs Cēsu Vēstures un mākslas muzeja speciālisti. Kursu noslēgumā paredzēti eksāmeni – ekskursiju vadīšana vecpilsētā, muzejā, viduslaiku pilī un Āraišu ezerpilī, kurus sekmīgi nokārtojot tiks iegūta ekskursiju vadītāja apliecība.

 

Interesenti laipni gaidīti uz pirmo tikšanos ceturtdien, 6. februārī plkst. 17:00 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9).

Iepriekšēja pieteikšanās un sīkāka informācija par kursiem: Ieva Kalniņa, ieva.kalnina@cesis.lv vai pa tālruni 26339342.

Maksa par kursiem 43,00 EUR

Skolēniem 30,00 EUR

Gidu kursu nodarbību plānu atradīsiet ŠEIT.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top