Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly sunny
27°C
 

SākumsZiņas Piektie Vaives pagasta svētki

22.07.2019

Piektie Vaives pagasta svētki

Jau piekto reizi Vaives pagastu ieskandinās  pagasta svētki, kuri šogad notiks 3. augustā, Vaives pagasta mājā "Kaķukrogs".

Plkst. 12.00 svētku viesi ir aicināti piedalīties Ekskursijā "Iepazīsim Vaives pagastu!", kur, ciemojoties pie zemes īpašniekiem, būs iespēja uzzināt, kas ir Permakultūra dārzā, gūt iespaidus par pieredzi savvaļas dzīvnieku audzēšanā, apraudzīt vienu no senākajiem Latvijas pilskalniem un paciemoties Brīvdienu mājā laukos. Dalība ekskursijā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos līdz 1. augustam pa tālruni 26433257.

Izklaides, radošās darbnīcas, meistarklases u.c. aktivitātes no plkst. 15.00-18.00, kur parūpēsies arī par mazajiem apmeklētājiem, piedāvājot radošās darbnīcas un sporta spēlēs, radio vadāmo auto modeļu ralliju un sajūtu un gaismas telti.

"Vaives Amau mājas" studija piedāvās kulinārijas meistarklasi "Smilšu mīklas cepumi", darbnīcu "Zemes toņi", kur ikvienam būs iespēja apgūt dzijas krāsošanas mākslu ar dabas krāsvielām, kā arī aplūkot Amatu mājas rokdarbnieču izstādi.

Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties smilšu mandalu darbnīcā ar Daci Siliņu, piedalīties aktivitātēs un vērot paraugdemonstrējumus Zemessargu un Jaunsargu izpildījumā, piedalīties balsošanā un uzzināt foto konkursa "Teic, kur zeme skaistākā..." rezultātus.

No plkst. 22.00 - 02.00 Groziņballe un jautras dejas ar grupu "Bruģis".

Pilna pasākuma programma ŠEIT.

Cēsu novada pašvaldības Vaives pagasta organizētie svētki ir bez maksas. Pasākumu atbalsta NVO Biedrība Kiwanis Cēsis, Biedrība "Lauku sieviešu atbalsta grupa Vaive", Vaives pagasta Rīdzenes bibliotēka, NBS Zemessardzes 27. kājnieku bataljons.

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top