Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
18°C
 

SākumsZiņas Kopā ar klasi dodies uz Cēsīm!

20.04.2018

Kopā ar klasi dodieties tur, kur ir forši – uz Cēsīm! Piedāvājums skolēnu grupām un klasēm vienas dienas ekskursijai Cēsīs. Lai pavadītu pavasari jautri, gūstot jaunus iespaidus un zināšanas, izstrādāti trīs ekskursiju piedāvājumi:

IZZINOŠĀ EKSKURSIJA

Orientēšanās spēle Viduslaiku pilī

Aizraujošs piedzīvojums Cēsu pilsdrupās! Ar dažādu uzdevumu palīdzību, skolēni tiks rosināti aktīvi darboties, meklējot pareizās atbildes uz jautājumiem par pils vēsturi, tās iedzīvotājiem un ikdienas dzīvi. Pēc uzdevumu veikšanas skolēni varēs uzkāpt Viduslaiku pils Rietumu tornī.

Gards pusdienu piedāvājums

Enerģiju tālākās dienas aktivitātēm gūstiet mielojoties ēdnīcā “Solo” vai “Cata”, kur, iepriekš piesakot grupas pusdienas, tiks sagatavots īpašs piedāvājums skolēniem.*+371 29113954 (CATA) vai +371 26670033 (SOLO)

Zinātkāres centra “Z(in)oo” apmeklējums

Vieta, kur interaktīvā veidā varat apmierināt tik dabisko zinātkāri pašam par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām. Apmeklējuma laikā izbaudīsiet gravitāciju šūpolēs, izpratīsiet berzi braucot ar speciāli aprīkotiem kartingiem, būvēsiet un vadīsiet robotus, redzēsiet zibeni un piedalīsieties vēl daudz dažādās  izzinoši interaktīvās aktivitātēs.

Ciemošanās “Mežezers” dzērienu un “Vinnis” medus ražotnē

Ekskursijas laikā ielūkojieties dzirkstošā dzēriena “Mežezers” un gardā “Vinnis” medus produktu tapšanas procesā, kā arī piedalieties šo gardumu degustācijās.

Ekskursijas ilgums apmēram 6 stundas, aptuvenā piedāvājuma cena (ieskaitot pusdienas) - skolēniem 11,50€; skolotājiem 3,70€. Piedāvājums spēkā klasēm sākot no 15 skolēniem. Ekskursijas pieteikt vismaz 3 dienas iepriekš sazinoties ar attiecīgo pakalpojuma sniedzēju.

 

RADOŠĀ EKSKURSIJA

Izzinoša stunda Cēsu Jaunajā pilī  

Ceļojiet pagātnē un piedzīvojiet laiku, kad Cēsu pilsmuižā dzīvoja grāfi Zīversi vai izspēlējiet Cēsu kaujas uz maketa, piedzīvojot plašu emociju gammu, izcīnot savu Latviju! Iespējams izvēlēties kādu no 8 interešu programmām. Pieteikties pa tālruni +371 22014848

Izstāde “Kauliņi ir mesti” Cēsu Jaunajā pilī

Aplūkojiet kādas galda spēles bijušas 19.-20. gadsimtā Latvijā un pasaulē, kā arī izaiciniet skolas biedrus uz kaislīgu spēļu dueli.

Pusdienu pauze Cēsu vecpilsētā Iepazīstiet “Studio Pizza” patīkamo atmosfēru (+371 20606000), baudiet gardus kebabus Vecpilsētas kebabnīcā (+371 20237139) vai našķējaties ar pankūkām “Pancake House” (+371 22333872)*

Radošas nodarbības “Laureta” sveču darbnīcā  

Izpaudieties radoši un izlejiet paši savu sveci, kā arī uzziniet kā to darīt mājas apstākļos.

Pastaiga Cīrulīšu dabas takās

Satriecošus iespaidus sniegs Gaujas senlejas dārgumi. Uzdevums vērīgākajiem ekskursijas dalībniekiem – vai spēsiet pamanīt Draudzības kokus? Egle un priede, skuju koki, kurs blakus augam dabā ieraudzīt nemaz nenākas tik bieži.

Ekskursijas ilgums apmēram 6 stundas, aptuvenā piedāvājuma cena (neieskaitot pusdienas) - skolēniem 9,00€; skolotājiem 5,00€. Piedāvājums spēkā klasēm sākot no 15 skolēniem. Ekskursijas pieteikt vismaz 3 dienas iepriekš sazinoties ar attiecīgo pakalpojuma sniedzēju.

 

PIEDZĪVOJUMU EKSKURSIJA  (Piedāvājums sākot no maija)       

Vecpilsētas ekskursija

Kopā ar atraktīvu gidu dodieties pastaigā pa Cēsu vecpilsētas bruģētajām ieliņām, iepazīstiet pilsētas vēsturisko centru, kas savu viduslaiku plānojumu līdz šodienai ir saglabājis gandrīz neizmainītu. Uzziniet nostāstus, kas to apvij, un uz brīdi jūtieties kā viduslaiku iedzīvotāji.

Kamieļu parks “Rakši”

Dalieties priekā ar skolas biedriem, apskatot kamieļus, lamas, alpakas un gvanako. Lēkājiet pa spilvenbatutu un baudiet daudz dažādas citas aktivitātes. Ar līdzi paņemtiem gardumiem, pusdienot varat turpat  piknika vietā vai kamieļu parka kafejnīcā “Camel Cafe”, kurā pieejamas divu veidu veselīgās kamieļu piena pankūkas. 

Piedzīvojumu parks “Supervāvere”

Kopā ar skolas biedriem pārvariet 60 šķēršļus, atrodoties koku galotnēs, un vērojiet skaisto pavasari no augšas.

Ekskursijas ilgums apmēram 7 stundas, aptuvenā piedāvājuma cena(neieskaitot pusdienas)-  skolēniem 14,00€; skolotājiem 5,00€. Piedāvājums spēkā klasēm sākot no 15 skolēniem. Ekskursijas pieteikt vismaz 3 dienas iepriekš sazinoties ar attiecīgo pakalpojuma sniedzēju.

 

*pusdienas ieteicams iepriekš rezervēt, sazinoties ar ēdināšanas uzņēmumu

Individuāli sastādītu skolēnu ekskursijas programmu var pieprasīt sazinoties ar info@cesis.lv vai zvanot pa tālruni +371 28318318

 

 

 

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top