Senatne mūsdienās

Cēsis
Clear
24°C
 

SākumsZiņas Tēva diena Cēsīs!

09.09.2020

Tēva diena Cēsīs!

Šodien, 13.septembrī svinam sirsnīgus un ģimeniskus svētkus – Tēva dienu!  Godinot tēvu lomu ģimenē, šajā dienā pasakāmies mūsu mīļajiem tētiem un vectētiņiem. Lai šī diena būtu jauks piedzīvojums, aicinām to pavadīt Cēsīs.

Dodoties uz piedzīvojumu parku “Supervāvere” kopā ar visu ģimeni un, iegādājoties ģimenes biļeti, tētis saņems atlaidi.

Kafejnīca “Vinetas un Allas kārumlāde” piedāvā īpašus saldumus šīs dienas galvenajiem varoņiem – tētiem! Tie ir personalizēti eklēri un šokolādes, kā arī marinēti čili pipariņi. Tieši tādi, ka mūsu tēti – saldi un piparoti!

Tēva dienu svini Cēsu pilī, kur ar atraktīvu uzdevumu palīdzību ne tikai iepazīsi pils vēsturi, bet arī pārliecināsieties par to cik stipri, erudīti un visu varoši ir tēti! Uzdevumu lapas bez maksas varēs saņemt pils apmeklētāju centrā, iegādājoties biļeti viduslaiku pils apmeklējumam. Ja veiksmīgi atrisināsiet uzdevumus, saņemsiet dāvanu – bezmaksas ieeju Cēsu Vēstures un mākslas muzejā un Jaunās pils skatu tornī! Pils kompleksa apmeklējumu noslēdz ar pikniku pils dārzā.

Šajā dienā kopā ar savu tēti vai vectētiņu apmeklē citas apskates vietas un kafejnīcas Cēsīs un apkārtnē! Ielūkojies ŠEIT!

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

23.06. un 24.06. - SLĒGTS

Top