Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
9°C
 

SākumsZiņas Noskaidrots Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes ideju konkursa uzvarētājs

03.03.2023

Noskaidrots Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes ideju konkursa uzvarētājs

Janvārī tika izsludināts jaunā Cēsu novada tūrisma vizuālās identitātes konkurss, kura mērķis bija iegūt autentisku, oriģinālu Cēsu novada tūrisma zīmola dizaina koncepciju, kas veicinātu novada atpazīstamību un atspoguļotu apvienoto Cēsu novadu kā starptautiski konkurētspējīgu, kvalitatīvu tūrisma galamērķi ar labvēlīgu vidi uzņēmējdarbības attīstībai. Kopā konkursam bija pieteikti 43 darbi, kurus nedēļas garumā vērtēja dažādu jomu speciālisti.

Pēc konkursa žūrijas un nozaru ekspertu vērtējuma par konkursa uzvarētāju kļūst grafiskā dizainera Jāņa Bremmera pārstāvētais SIA “BRIKUMI”, kura ideja un darbs tiks izmantots par pamatu novada tūrisma vizuālajai komunikācijai.

“Esam priecīgi un pateicīgi visiem konkursa pretendentiem par izrādīto interesi un lielu iesniegto darbu skaitu. Gribu teikt lielu paldies žūrijai par ieguldīto darbu un laiku, lai kopīgi nonāktu pie uzvarētāja, jo izvēle tiešām nebija viegla! Vislielākais izaicinājums bija spēja saskatīt iesūtītajos darbos potenciālu un tā turpmākās attīstības iespējas”, atzīst žūrijas komisijas priekšsēdētāja un aģentūras direktore Madara Lasmane.

Konkursa darbus vērtēšanā tika iesaistīti:

  • Pašvaldības aģentūras “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” direktore Madara Lasmane;
  • Cēsu novada pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" vadītāja Lauma Dambrova;
  • Dailes teātra direktors, Cēsu novada domes deputāts Juris Žagars;
  • Cēsu novada pašvaldības komunikācijas un klientu servisa pārvaldes Vadītāja vietnieks komunikācijas jautājumos Aleksandrs Abramovs;
  • Māksliniece, grafikas dizainere un uzņēmēja Alise Ķīnasta;
  • RigaZoo Mārketinga un biznesa attīstības nodaļas vadītājs Ansis Egle;
  • Latvijas mākslas akadēmijas Grafikas dizaina katedras vadītājs, docents Matīss Zvaigzne;
  • Pašvaldības aģentūras “Cēsu novada tūrisma attīstības aģentūra” Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja Jeļena Volkova.

Jaunā Cēsu novada tūrisma vizuālā identitāte tiks atklāta un iedzīvināta jau tuvāko mēnešu laikā! Aicinām apmeklēt Cēsu novadu un sekot līdzi jaunumiem.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - piektdiena 10:00 - 17:00

Sestdiena - pirmdiena SLĒGTS

Top