Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKur paliktViesu namiViesu nams - lauku māja "Kalauzu Dzirnavas"

Viesu nams - lauku māja "Kalauzu Dzirnavas"

“Kalauzu Dzirnavas” atrodas pasakainā vietā, Gaujas Nacionālā parka teritorijā, pašā Vaives upītes krastā, kuras straujais tecējums lauku mājas viesiem ļauj gan ikdienā, gan pēc pirts apmeklējuma atvēsināties saimnieka īpaši izveidotā dabīgajā baseinā. Upītes dabiskie akmeņu krāvumi un straumes čalošana, kā arī skaistais mežs visapkārt saimnieku īpašumam,  iedvesmo un nomierina ikvienu mājas viesi.

Lauku mājā ir svinību telpa – no saimnieka paša rokām veidotas koka apdares - līdz 80 cilvēku lielai kompānijai, caur kuras plašajiem logiem, paveras brīnišķīgs skats uz Vaives upīti un meža biezokņiem. Mājā ir iekārtotas guļamistabas, kurās ir iespējams izguldīt pat 20 cilvēkus, tomēr arī lielākām kompānijām droši ar saimniekiem ir iespējams sazināties un sarunāt par matraču izvietošanu, jo vietas šeit pietiks visiem!

Mājā ir pirts telpa ar dekoratīvo strūklaku, ziemas dārza telpa, ēdamtelpa līdz 20 viesiem, piknika vietas un grils, dīķis.

“Kalauzu Dzirnavās” viesiem ir iespēja gūt īstenu lauku mājas sajūtu, pavadīt laiku neskartā dabas teritorijā, doties pastaigās vairākos maršrutos, kurus saimnieki laipni ierādīs -  burvīgi atpūsties un svinēt dzīvi!

Foto no lauku mājas "Kalauzu Dzirnavas" arhīva

Kalauzu dzirnavas, Vaives pagasts, Cēsu novads, Latvija

+371 26487685 (Imants)Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top