Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKur paliktViesu namiViesu mājas "Briedīši"

Viesu mājas "Briedīši"

Viesu mājas "Briedīši" ir gaumīgas, augstas kvalitātes viesu mājas. Interjers un mēbeles ir roku darbs – veidotas no koka, metālkalumiem un lina.
“Briedīši” ir ģimenēm draudzīga vieta – bērni var rotaļāties atpūtas ēkā ar rotaļlietām, lasīt grāmatas un nodarboties ar citām sev tīkamām lietām. Ir pieejamas zīdaiņu gultiņas un barošanas krēsliņi. Vecāki gada aukstajā laikā var jauki atpūsties pie kamīna, savukārt vasaras sezonā - laiski zvilnēt saulītē.

“Briedīši” ir netradicionāla vieta kāzu svinībām - svaigā gaisā, dabā, Gaujas nacionālajā parkā - ar šķūni, mežiem, purviem, plašu apkārtni un kvalitatīvu ēdināšanu.  Laulību ceremonijas organizēšana ir bez maksas, ja kāzas tiek svinētas “Briedīšos”. Viesu māju saimnieki pēc katra klienta vēlmēm izstrādā individuālus tūrisma maršrutus. Saimnieki ir pretimnākoši un vienmēr cenšas atrast kompromisu un pareizo risinājumu.

Vasarā ir iespējams nomāt laivas, plostus un velosipēdus. Turpat blakus mežā iespējama ogošana un sēņošana.

Ziemā draudzīga vieta slēpotājiem- slēpošanas instruktoru pakalpojumi, viesojoties „Briedīšos” 3 un vairāk dienas, bez maksas. Par precīziem laikiem vienoties individuāli.

Foto no uzņēmuma privātā arhīva

 

„BRIEDĪŠI” ,Raiskuma pagasts, Cēsu novads, LV- 4146

+371 26082994

www.briedisi.lv


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top