Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKur paliktViesnīcasViesnīca "ANNAS Hotel"

Viesnīca "ANNAS Hotel"

Annu tīrā un neskartā vide iedvesmojusi radīt dabisku materiālu un eleganta dizaina apvienojumu modernā viesnīcā. Mīlestība pret labām lietām un dabas tuvums padara šo vietu neatkārtojamu. Tepat aiz sliekšņa neskaitāmi ir veidi, kā pavadīt laiku pirmatnēju burvību saglabājušā dabas nostūrī. Annu pasaulē mēs visu tiecamies pacelt mākslas līmenī. Tā ir dzīves māksla. Un arī Jūs šeit neviļus kļūstat par dzīves mākslinieku! Uzsākot restaurēt Annas muižas kompleksu, vēlējāmies radīt vidi, kurā neskartā lauku ainava, senatnīgais muižas parks un miers mijas ar izcilu komfortu. Šobrīd ANNAS HOTEL Jums piedāvā mūsdienu dzīvesveida prasībām piemērotu vidi ar senatnes elpu un steidzīgam pilsētniekam, iespējams, neaptveramu, bet tik ļoti nepieciešamu mieru un klusumu.

Annas Jums piedāvā atpūsties kādā no 9 plašajiem apartamentiem, dizainētiem vienā un divos stāvos, kuros savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saspēlē: Platā koka palodze aicina iekārtoties ērti, lai lasītu vai vērotu, kā senajos muižas pamatos rotaļājas krāsas un laiks, izbaudīt numurā pasūtītās brokastis, kamēr pār ezeru aiz loga saule kāpj arvien augstāk.Īpašu omulību Superior Lux apartamentā rada uguns kamīnā un dabas tuvums - to jums piedāvā lielie logi ar skatu uz muižas parka koku galotnēm. Tikmēr dāsnie gultu klājumi, plašums un gaišās dabas krāsas ļaus jums aizmirsties no ikdienas steigas. Jūs novērtēsiet iespēju baudīt siltus un smaržīgus mirkļus neparastā vannā turpat lielās istabas otrā pusē. Elegants dizains, vienkāršā greznība un dabas tuvums it visā pārsteigs ikvienu, kas prot novērtēt labas lietas. Interjera funkcionālie akcenti ir senās mēbeles, restaurētas un izceltas jaunā statusā ar mūsdienīgu detaļu saspēli. Jūsu rīcībā lietus duša ar gleznainu skatu uz vecās muižas pamatiem un ezeru. Divstāvu numuri ar dušu vannas istabā un vannu, kas papildina otrā stāva guļamtelpas dizainu. Ja viesojaties pie mums ar visu ģimeni, numurus varam savienot ar blakus esošajiem, padarot telpas vēl plašākas Jūsu ērtībai.

ANNAS HOTEL piedāvā plašākās iespējas Jūsu svinībām, īpašajiem mirkļiem, pasākumiem, semināriem. Tam Jūsu rīcībā ir parketa zāle ar kamīnu un halli, restorāns ar terasi, spa zona un, protams, Annu gleznainā daba. Priecāsimies dzirdēt Jūsu vēlmes un piedāvāsim labāko risinājumu!

Foto no uzņēmuma privātā arhīva

Annas Hotel - Design Hotel SPA Restaurant, Zaubes pagasts, Cēsu novads

+371 67722288

www.annashotel.com


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top