Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKur paliktViesnīcasKoncepta viesnīca "Rakši"

Koncepta viesnīca "Rakši"

Koncepta viesnīca «Rakši» atrodas kamieļu parkā «Rakši». Nakšņošanas cenā ietilpst brīva pārvietošanās pa zoo un gardas brokastis. Viesnīcā ir 17 numuri, kas iekārtoti marokāņu stilā un viens īpašais «Rakšu» numurs. Marokāņu stils izvēlēts, jo Maroka ir kamieļu dzimtene. Katra numura iekārtojums ir atšķirīgs, un viesnīcā var izbaudīt austrumniecisku atmosfēru. Interjerā izmantotas reprodukcijas ar Marokas ikdienas ainām un redzama tuksneša dzīve.

Viesnīcā ir 4 numuri ar atsevišķām labierīcībām, pārējiem ir pieejamas 4 koplietošanas vannas istabas. Kamieļu parka «Rakši» teritorijā ir pieejama arī kafejnīca «Camel Cafe» un suvenīru veikals. Viesnīcas viesiem katrā stāvā ir kopīga atpūtas telpa, kas iekārtota marokāņu stilā. Tajā pieejama bezmaksas kafija, tēja un viss nepieciešamais nesteidzīgai vīna baudīšanai. Viesnīcas viesiem lūgums cienīt naktsmieru un ievērot klusumu no plkst. 22:00.

Viesnīca ir paredzēta tiem, kas vēlas pārnakšņot dabiskā vidē un baudīt sajūtas, ko sniedz dabas un dzīvnieku klātbūtne. Šī ir lieliska iespēja ceļotājiem izbaudīt Marokas atmosfēru Latvijā. «Rakši» ir iecienīta vieta Baltijas mērogā, pateicoties visām atpūtas iespējām, ko tā piedāvā – izjādēm ar kamieli, pastaigām ar lamām, vizināšanos ratos, ko velk lielie Puatū ēzeļi no Francijas un pieejama tiešā kontakta lemuru barošana.

Latvijas galvaspilsēta Rīga atrodas apmēram 111 km attālumā, savukārt uz tuvāko pilsētu - Cēsīm, kas atrodas 7 km attālumā, ar auto var nokļūt aptuveni 10 minūtēs. Viesiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Rakši, Cēsu novads, Cēsis, LV 4101

+371 20 009 093

www.kamieli.lv


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top