Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKur paliktKempingiKempings "Žagarkalns"

Kempings "Žagarkalns"

3 km attālumā no Cēsu pilsētas centra, Gaujas krastā, meža ielokā, ir izveidots telšu un treileru kempings, kā arī ūdens tūristu bāze ar laivu, plostu, upes katamarānu un SUP dēļu nomu. Kempinga teritorija ir pietiekami plaša, lai tūristi viens otru netraucētu.

Šeit tiek ievērots tā saucamais "klusā kempinga" princips. Tas nozīmē, ka kempinga teritorijā ikdienā ir aizliegts atskaņot mūziku, pārmērīgi trokšņot vai kompānijā skaļi uzvesties, lai netraucētu pārējos apmeklētājus, kas ir atbraukuši baudīt dabu un Gaujas nacionālā parka mieru. Kempings ir aprīkots ar WC un dušām, ir pieejamas vietas ar elektrības pieslēgumu, kā arī WiFi. Šeit ir pludmales volejbola laukumi, tūrisma informācijas punkts, velosipēdu noma, bērnu laukums un plaša pludmale. Kempings atrodas tieši pie Cīrulīšu dabas taku sākuma, kuru šķērso arī Mežtaka un Camino Latvia gājēju maršruti. Kempinga teritorijā atrodas ģimenes brīvdienu namiņš ar saunu, kā arī “Gaujas Grilbārs” ar gardi grilētiem ēdieniem un atspirdzinošiem dzērieniem līdzņemšanai, vai baudīšanai uz terases.

*Kempingā ir ieejas maksa (neattiecās uz Cīrulīšu dabas taku apmeklētājiem, kuri šķērso kempinga teritoriju). Žagarkalna kempings ir atvērts no 15.maija līdz 15.septembrim.

*Laipni gaidīti ir arī mūsu četrkājainie draugi. Tomēr der atcerēties, ka suņiem atrodoties publiskās vietās (parkos, dabas takās un ielās) ir jābūt pavadā un vajadzības gadījumā – ar uzpurni.

Foto no uzņēmuma arhīva

Mūrlejas iela 12, Cēsis

+371 26266266

www.zagarkalns.lv


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top