Senatne mūsdienās

Cēsis
Mostly cloudy
19°C
 
×

SākumsKur paēstKafejnīcasKafejnīca "Province"

Kafejnīca "Province"

Kafejnīca “Province” ir vieta, kur patverties no lietainas rudens vai karstas vasaras dienas, kur vērot sniegpārslu dejas ziemā, kā arī dabas atmošanos pavasarī. “Province” kolektīvs visa gada garumā rūpējas, lai apmeklētājiem tiek nodrošināta patīkama atmosfēra, baudot gardos ēdienus un dzērienus. Raisoties patīkamām sarunām draugu un ģimenes lokā, iespējams vērot, kā Cēsis ļaujas skaistajām pārmaiņām dabā, jo kafejnīcas stiklotās sienas rod plašuma sajūtu un tuvina pilsētas ritmam.

Siltie vasaras vakari, nesteidzīgie brīvdienu rīti, gardas pusdienu pauzes kafejnīcas “Province” vasaras terasē ir atmiņā paliekoši, jo kafejnīcas saimnieki rūpējas par siltu, mājīgu un pat romantisku noskaņu tās viesiem.

Kafejnīcu “Province” īpaši ir iecienījušas ģimenes ar bērniem, jo kafejnīcas iekšpagalmā ir norobežots bērnu rotaļu laukums, kā arī trušu māja, kuras iemītniekus bērni steidz lūkot, kamēr virtuves rosībā, tiek gatavotas maltītes.

“Province” ir piemērota vieta ne tikai ģimenēm un draugu kompānijām, bet arī tūristu grupām, jo iekštelpās iespējams nodrošināt ēdināšanu līdz 50 cilvēku lielām grupām, savukārt vasaras sezonā – pat līdz 100 cilvēku lielām grupām.

Foto no uzņēmuma privātā arhīva

"Province", Niniera iela 6, Cēsis

+371 26407008, +371 64120849Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Pirmdiena- svētdiena 10:00 - 18:00

Top