Senatne mūsdienās


 
×

Ungurmuiža

18.gadsimta koka ēku ansamblis ir vienīgais Latvijā saglabājies baroka koka pils arhitektūras paraugs, kur iekštelpas bagātīgi greznotas ar sienu gleznojumiem. Senā koka celtne labprāt uzņem viesus! Ekskursijas latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Ungurmuižas īpašo noskaņu izjūt ikviens - mākslas baudītāji, vēstures pētnieki un dabas mīļotāji. Šeit ir vieta romantiskām pastaigām, svinībām, atpūtai ar ģimeni, kur senie ozoli un liepas stāsta par dabas un cilvēka attiecībām gadsimtu garumā un nodod svētību nākamajām paaudzēm.

Par tradīciju kļuvuši koncerti, pulcējot simtiem skatītājus, kas vasarās parka gaisotnē zem klajas debess vēlas izbaudīt klasiskās mūzikas skanējumu. Ziemas sezonā ciemos aicina Ungurmuižas ļoti mazie tradicionālie mūzikas vakari! Izstāžu zālē apskatāmas latviešu mākslinieku darbu izstādes. Kungu mājas svinību zāle, terase vai parks ir lieliska vieta kāzām un laulību ceremonijām. Pēc ceremonijas varēsiet saskandināt šampānieša glāzes, aplūkot seno ēku vai uzrakstīt mīlestības apliecinājumu turpat zem senajiem ozoliem. Muižas parks ir neatkārtojams dabas fotosalons!

Foto no uzņēmuma privātā arhīva

Ungurmuiža, Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads, Latvija

+371 22007332

www.ungurmuiza.lv


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top