Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKo redzētTOP objektiKosmosa izziņas centrs

Kosmosa izziņas centrs

Kosmosa izziņas centrs piedāvā skolēniem attīstīt interesi par par STEM (no angļu valodas: zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne, matemātika) priekšmetiem, pedagogiem apgūt jaunas STEM priekšmetu mācīšanas metodes un ģimenēm jēgpilni pavadīt laiku kopā.

Apmeklētāji centrā gūs priekšstatu par to, cik daudz mūsu ikdienas procesi, zinātnes sasniegumi, izgudrojumi, cilvēciskās dotības ir saistīts ar kosmosa izpēti un norādīs uz plašajām karjeras un biznesa attīstības iespējām, ko sniedz kosmosa nozare.

 

Ekskursijas:

Vadīta mācību ekskursija, kur skolēni iepazīstas ir visu centra ekspozīciju, veicot interaktīvus uzdevumus un pārbaudot savas zināšanas par centrā apgūto.Praktiskās darbnīcas - dabaszinātņu sasaiste ar kosmosa industriju un STEM mācību priekšmetu saturu4-6. klase:*Raķetes  uzbūve un nosēšanās vietas prognoze*Saules sistēmas planētu iepazīšana un savas animācijas izveide7. - 9. klase:*Rovera izstrāde un tā kontroles programmas sagatavošana*Raķetes dizains un lidojuma augstuma noteikšana.*Kosmosa zonde10.-12. klase:*Nosēšanās uz Marsa*leņķi un trajektorijas raķetes startam

 Interaktīvā aktivitāte "Misija kosmosa stacijā "Auseklis" - sazinoties tiešsaistē (video+audio) iespēja iejusties astronauta vai kosmosa misijas vadības centrāles personāla lomā veicot misiju. Katra misija sevī ietver sasaisti ar reālu ikdienu orbitālajā stacijā, neparedzētu pavērsienu misijas gaitā, kas prasa pielāgošanos, problēmrisināšanas prasmes un skaidru komunikāciju, kā arī kādu no STEM jomām un skolas mācību saturu.

Cīrulīšu iela 63, Cēsis

27873226

https://kosmosacentrs.lv/


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top