Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKo redzētTOP objektiKamieļu parks "Rakši"

Kamieļu parks "Rakši"

Kamieļu parks Rakši atrodas 7 km no Cēsīm un te mīt vairāk kā 150 dzīvnieki - kamieļi, lamas, alpakas,lemuri, Austrālijas ķenguri, zebras, Puatu ēzeļi, Vale melnkakla kazas, Vale melndeguna aitas, Hailandes govis, krāsainie papagaiļi Aras, emu, strausi, surikāti, jūrascūciņas un truši. Rakšos ir pieejamas izjādes ar kamieļiem, pastaigas ar lamām, izbraucieni ēzeļu pajūgos, tiešā kontakta lemuru barošana un daudzas citas izklaides.
Kafejnīcā Camel cafe apmeklētāji var nobaudīt veselīgās pankūkas un izsmalcinātas garšas saldējumu ar kamieļa pienu, kā arī uz uguns gatavotu marokāņu ēdienu tadžīnas. Suvenīru veikalā pieejama kosmētika ar kamieļu pienu, dažādi adījumi no kamieļu, lamu un alpaku vilnas, kā arī segas ar šo dzīvnieku vilnas pildījumu.
Rakšos tiek ražots arī organiskais mēslojums dārzkopjiem un puķu audzētājiem, kuru sastāvā ir arī  kamieļu, lamu un alpaku kūtsmēsli.
Koncepta viesnīca Rakši ir iekārtota marokāņu stilā ar daudziem austrumu kultūras interjera un stila elementiem, turklāt uz katra soļa viesnīcā ir kamieļi - gan sienas rotājumos, gan uz kanvām, gan dekoros un pat uz mēbelēm.
Brauciet uz Rakšiem un izbaudiet kamieļu klātbūtni it visā - dabā, ēdienā, suvenīros, kosmētikā un telpu interjerā. MĒS mīlam kamieļus!

Foto: uzņēmuma arhīvs

’Rakši’’, Drabešu pagasts, Cēsu novads

20009097

www.kamieli.lv


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top