Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKo redzētTOP objektiAktīvās atpūtas komplekss "Ozolkalns"

Aktīvās atpūtas komplekss "Ozolkalns"

Aktīvās atpūtas komplekss "Ozolkalns" atrodas atrodas Gaujas Nacionālajā parkā, Gaujas krastā, priežu meža ieskauts, 5 km no Cēsu centra. Šeit atpūsties aicināti gan lieli, gan mazi - ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, pāri, un piemērotas atpūtai jebkurā gadalaikā.

Ozolkalna slēpošanas trases ir vienas no garākajām Latvijā. 3 no tām sasniedz 500 metru garumu. Kopā ir 4 pastāvīgās trases un borderkrosa un free-ride trase, kuras tiek izveidotas, ja ir labvēlīgi laika apstākļi. Ozolkalna nobraucieni veidoti maksimāli saglabājot dabisko reljefu, kas tos padara daudz interesantākus.

Gaujas ielejas kokos ar burvīgu skatu uz Gaujas senleju ir ierīkots "Supervāvere" parks ar trim dažādu līmeņu šķēršļu trasēm. Kopā parkā ir vairāk, kā 60 škēršļu, divas no trasēm beidzas ar „brīvo kritienu“, bet garākā – piedzīvojumu trase izceļas ar īpaši garu nobraucienu pa trosi, kas sasniedz 250 metrus.

Kempings "Ozolkalns" vasarā ir ideāls pieturas punkts laivu un plostu braucējiem vai piedzīvojumu parka “Supervāvere” apmeklētājiem, bet ziemā tas ir labākā vieta nakšņošanai Ozolkalna slēpošanas trašu apmeklētājiem, jo atrodas 200 m no pacēlājiem.

Foto no "Ozolkalns" arhīva

 

"Saulkrasti", Drabešu pagasts, Amatas novads

+ 371 26400200

www.ozolkalns.lv


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top