Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKo redzētAmatniecībaLīgatnes keramika

Līgatnes keramika

Ja vēlaties jēgpilni pavadīt brīvdienu, realizēt kādu savu radošu ideju vai tikt pie paša darināta trauka, tad dodies ciemos uz Līgatnes keramikas darbnīcu.

Keramikas darbnīca ir iekārtota Līgatnes Amatu mājā, Pilsoņu ielā 4, vienā no Līgatnes papīrfabrikas kultūrvēsturiskā centra strādnieku rindu mājām Skolaskalnā. Šajā ēkā no 1889. gada līdz pat 1990-tajiem gadiem pastāvēja Līgatnes vecā skola.

Keramikas darbnīcā iespējams apmeklēt virpošanas un veidošanas nodarbības gan individuāli, gan grupā.

Iepriekš piesakot ekskursiju, ir iespēja iepazīties ar podnieka darbnīcas ikdienu un iegādāties traukus bez veikala uzcenojuma. Ekskursijas laikā par papildus samaksu iespējams arī pašam izveidot kādu suvenīru un paskatīties, kā trauki tiek virpoti uz podnieka virpas.

Grupām (5 līdz 15 pers.) Līgatnes keramika piedāvā dažādas meistarklases – sākot no dabiskā māla attīrīšanas, rotu veidošanas, trauku lipināšanas, līdz gatavu krūžu apgleznošanai.

Līgatnes keramiķi traukus izdedzina gan elektriskajā krāsnī, gan malkas ceplī, un pieņem dažādus pasūtījumus. Iespēja par maksu apstrādāt vai izdedzināt arī jūsu darbus dažādos apjomos.

Par cenām un pieejamajiem laikiem lūgums sazināties individuāli.

Līgatnes Amatu māja, Pilsoņu iela 4, Līgatne

+371 22848109Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top