Senatne mūsdienās


 
×

SākumsKo darītDarbnīcasSveču māja Gardenia Eco

Sveču māja Gardenia Eco

Gardenia Eco ražo aromātiskas eko sveces tikai no dabiskiem materiāliem. Sveces sastāv no eko sojas un rapšu vaska, ēteriskajām eļļām un dabas veltēm. Katra svece ir roku darbs.

Gardenia Eco sveču darbnīca Vecpiebalgas muižas parkā

Piedāvājam apmeklētājiem pašiem izliet dabiskas vaska sveces, kas bagātinātas ar augiem un ēteriskām eļļām. Izveido izcilu dāvanu sev vai pasniedz to kādam īpašam cilvēkam!

Vecpiebalgas muižas senā kalpu mājā iekārtota sveču darbnīca. Meistarklases ir bezmaksas, bet dalībnieki maksā tikai par izlietajām svecēm. Nodarbības laikā Jūs tiksiet iepazīstināti ar sveču liešanas vēsturi un dažādiem vasku veidiem. Būs iespēja izsmaržot un izvēlēties savai svecei tīkamāko ēterisko eļļu.

Sveču liešanas radošā aktivitāte ir jauks kopā būšanas un laika pavadīšanas brīdis ģimenēm, draugiem, darba kolēģiem.

Iepriekš pieteikties uz sveču liešanas nodarbību pa tālr.: 22080211, Aiva

Kamēr cietēs Jūsu izlietās sveces, tikmēr variet pastaigāties pa unikālo Vecpiebalgas muižas kompleksu un apmeklēt tur pat kaimiņos vienīgo porcelāna ražotni Latvijā, kur piedāvā paviesoties ražotnē, izzināt trauslā porcelāna tapšanas noslēpumu, izmēģināt porcelāna apgleznošanu.

Slātvas (Vecpiebalgas) muižā ir risinājušies centrālie notikumi, kurus aprakstījuši brāļi Kaudzītes savār romānā "Mērnieku laiki". Līdz mūsdienām saglabājies muižas komplekss, pat ar cietuma pagrabu, kur par kukuļošanu sēdējis pats Ķencis un viņa pušelnieks Pāvuls.

Muižas kompleksā atrodas balto silikāta ķieģeļu Svaru būda, pret kuras celtniecību kolhoza laikā asi iestājās Mariana Okolokolaka Paula Putniņa Lugā ar Būdu uz baznīcu.

Vīna pagrabā izveidots Piebalgas novada muzeju. Kalpu mājā atrodas vietējo amatnieku un mājražotāju veikaliņš.

Muižas estrādē ir aizsākušās Imantdienas. Un katru vasaru pēdējā Jūlija nedēļas nogalē notiek Mazās Kalniņa dienas.

Brauciet ciemos, mums ir garšīga kafija!

Zemnieki, Ineši, Cēsu nov., LV-4123

+371 27523955

https://ej.uz/GardeniaEco


Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Baznīcas laukums 1, Cēsis

Latvija, LV-4101

Tel. +371 28318318

info@cesis.lv

Darba laiks:

Otrdiena - sestdiena 10:00 - 17:00

Pirmdiena, svētdiena SLĒGTS

Top